::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > Search > Post Results
Displaying Topics 451 to 475 of 1879  Pages (76): « First ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... Last »

Topic Forum Author Date/Time
 õnnnesoovid side note :) Jutunurk Eastsider 23/01  13:08
Õnne!

 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 23/01  12:13
Ma jään ise suht lihtsalt magama, okei, kui mingi tund tagasi nii 0,3g pomm alla visatud siisi mitte, aga kui millalgi õhtul tegema on hakatud ning siis õhtu jooksul pidevalt vähekaupa peale, siis 4-5 ajal saan ilusti magama minna. Algul on mingid segased ja hästi reaalsena tunduvad unenäod, kuid siis jään ilusti nii 4-5ks tunniks magama.

Ja kui niipalju magada saab, siis puudub kass ka ning kõik on hästi :)


 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 23/01  09:17
sistah:
samas vahest on antsukas ju t2itsa tore jupp :D

Muarust on sellised head, kus mdmad ja antsu on mõlemat korralik ports sees. Võtab meeldivalt pehmeks ja pildi värelema kuid samas on energiat ringi ka möllata.

Kiirus ilma mdma ta on liiga tõsine droog minu jaoks, ei tee tuju nii heaks.


 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 22/01  10:49
Roosaka varjundiga mitsud pidid pasad olema jällegi, antsukad.

 jokes..:))) Jutunurk Eastsider 20/01  21:12
Kõnnib punamütsike mööda metsa. Äkki kargab põõsast välja kuri hunt. Hunt käratab:' No nii punamütsike marss põõsasse'. Punamütsike kuuletub ja astub põõsastevahele. Kergelt punastades ja häbenedes küsib punamütsike:' Kas ma pean nüüd püksid jalast ära võtma'. Hunt nähvab vastu:' Ega sa siia sitale ei tulnud, anna kook ja moos siia.'


Ükspäev on taat põllul, kui äkki tunneb, kuidas kõvaks läheb. Viskab siis kõik sinnapaika ja paneb suure jooksuga kodupoole jooksu. Kodus eit näeb aknast, kuidas taat suure jooksuga tuleb. Taat jõuab koju ja karjub eidele, et see oma seeliku üles tõstaks ja püksid maha laseks, sest tal olla kõvaks läinud. Eit siis teeb kiiruga, mis kästud, aga taadil juba ära vajunud. Taat siis annabki eidele käsu, et kui viimane näeb teda suure jooksuga koju tulemas, tõmbaks seelikusaba üles ja laseks püksid maha.
Paari päeva pärast näebki eit, et taat tulleb põllult suure jooksuga. Tõmbab siis seeliku üles, laseb püksid maha ja ajab tagumiku püsti. Taat tuleb tuppa, annab eidele paraja hoobi tagumikku ja sõnab: "Kuradi moor, milleski muust ei mõtle kui kepist, endal saun põleb!


Gay läheb tätoveerija juurde ja tahab riista peale traktorit lasta tätoveerida. Tätoveerija küsib:
"Kas teeme esi- või tagaveolise."
"Mis vahet seal on?"
Tätoveerija:
"Esivedu veab paremini sitast läbi."

:D


 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 20/01  20:40
Tore kuulda.

 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 20/01  17:02
http://www.pillreports.com/index.ph...y_pill&id=14092

Selline koht siis.


 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 20/01  10:47
Keegi on pillreportsi ka üles pannud need, Tallinnast. Test näitas et mdma, aga kommentaarid on et antsuga segamini. Usun, et päris hea peokomm sel juhul.

 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 19/01  21:53
Oli mdma mõju või lihtsalt ei juhtunud midagi hullu? Sõber sõi sinised 4 tk, pasad, piperazine mõju aga ketti ei pannud (vigast pani küll korralikult).

 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 19/01  21:22
Valged batmanid, keegi teab midagi?

Pff, tüng, punased hoopis :D


 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 16/01  17:41
Sinised kroonid, keegi teab midagi?

Sõber pani ketti igatahes, ilmselt täpselt samasugused, nagu need roosad rolexidki.


 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 16/01  16:04
Ma tean et ei ole sama ju :D See mu point ongi, et nad on idioodid seal. Et kirjutavad mulle sinna, et sisaldavad MDMAd ehk metamfetamiini.

Need kuseproovitestid näitavad, et tegemist on amfetamiinigrupi ainega, täpsemat koostist tavaliselt mitte.


 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 16/01  15:48
adapter:
need punased kroonid/käelabad on ants+methantsu jupid,sõber käis ekspertiisis kui oli neid söönd :D

Kusjuures, test nii näitabki. Tavaliselt ei näita, et mdma vaid lihtsalt, et amfetamiinigrupist pärit aine. Ja seal inimesed väga palju ei pööra täpsusele ka tähelepanu. Mult ära võetud jupid olid näiteks MDMA ehk metamfetamiin. Wtf nagu.


 Negatiivsuse topic Jutunurk Eastsider 14/01  17:14
phenS:
sa ära lähene asjale ainult negatiivset küljest. vaata ikka asja veidi teise kandi pealt kahh..
näiteks: see kutt keda see neiu praegu nikub on ilmselt päris rahul omadega

Aahahahaaa :D


 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 13/01  17:10
Hero baasil, vaevalt :D
Üks levinud müüte.
http://www.erowid.org/chemicals/mdma/mdma_info11.shtml
http://ecstasy.org/info/heroin.html
Pealegi on hero mõju suht vastupidine, ei näe mõtet, miks nii kallist droogist kettaid pressida, mis isegi head mõju ei oma.


 Negatiivsuse topic Jutunurk Eastsider 13/01  12:35
Isegi näinud, kuidas kellelgi käsi ukse vahele jääb, võiks no korraks vaadata peeglisse või midagi enne minema sõitmist.

 Lugu mida hetkel kaifid kõige rohkem.. Muusika Eastsider 13/01  08:17
Unknown Error - Alone


 Positiivsuse topic + Jutunurk Eastsider 11/01  19:14
ELECTRICO:
MÖIRAT-MÖIRAT, HEAVY VÄRK, ERIALA EKSAM SOORITATUD HINDELE A, NÜÜD LÄHEB JOOMAKS :D:D:D

Mis eriala õpid kui küsida tohib?


 pohmaka topik Jutunurk Eastsider 11/01  18:41
Pikali heites oli küll siuke tunne, et kass kisub küüntega lõhki hommikul. 6h hiljem ärgates aga oli enesetunne täiesti korras. Õnneks läks vist seekord:)

 Palju õnne sünnipäevax DEEJOTT Jutunurk Eastsider 11/01  09:48
Õnnitlused!

 SIN CITY - MARCUS INTALEX @ Club Illusion Üritused Eastsider 10/01  17:54
Tangin joogid sisse ja liigun ka varsti place poole :P

 09. jaanuar 2009 "GAAZ vs TJUUN IN" Üritused Eastsider 10/01  17:53
Tere, ehk oskab keegi öelda, kust pilte leida võiks?

 Lambitopic Jutunurk Eastsider 07/01  14:27
http://www.youtube.com/watch?v=wSal-bK1rqw
Kah mõttetu, aga korralik knock out samas.
See kes sai, tuli vist ise küsima.


 Exstasy...? Jutunurk Eastsider 03/01  10:34
Osad sõid siin siniseid südameid, pasad loomulikult.

Üks neiu ühest teisest foorumist sõi punaseid batmane, olid head olnud.

Valgeid mersusid sõid ka osad kodanikud ühest foorumist ja kiitsid.


 Täna Jutunurk Eastsider 01/01  00:38
Und ei ole küll kuskil :D Aiaiai :D


Displaying Topics 451 to 475 of 1879  Pages (76): « First ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... Last »

Mark All Forums Read