::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Üritused > 20.11 Subfare & Dubstep.ee Presents: Goth Trad & Razor Rekta
   
20/11
20.11 Subfare & Dubstep.ee Presents: Goth Trad & Razor Rekta    Post A Reply
ugbeat
23/10/2009 11:38



20. november 2009 | Korter (Roseni 9)

SUBFARE & DUBSTEP.EE ESITLEVAD: SUBFARE SAAB 1 AASTASEKS!
DUBSTEP.EE SAAB 2 AASTASEKS!




GOTH-TRAD [JP] - DEEP MEDI, BACK TO CHILL, SKUD RECORDS

http://www.myspace.com/gothtrad

Goth-Trad on unikaalne produtsent unikaalse stiiliga, kes on oma generatsiooni üks kütkestavamaid artiste. Mängides vabalt sämplerite, klaverite ja isegi ise tehtud instrumentidega, ’Soundi Algataja’ Goth-Trad loob märkimisväärset abstraktse lähenemisega tantsumuusikat.
Goth-Trad alustas muusika tegemist aastal 1998, eksperimenteerides alguses üksi ning hiljem luues Rebel Familia aastal 2001 koos Takeshi ’Heavy’ Akimotoga (kunagine Dry & Heavy liige, legendaarne Jaapani reggae/dub bänd).
Järgnevatel aastatel jätkas ta oma soundi välja arendamist, eksperimenteerides erinevate soundide, stiilide ja struktuuridega.
Abstraktsest electronicast noise’ini, dubist ja reggaest jungli ja reivimuusikani, grime’ist dubstepini, Goth-Trad on alati eksperimenteerinud ning selle käigus arenes välja tema oma unikaalne stiil: segades mõjutusi ja tuues muusikat mis areneb pidevalt.
Ta on teinud mitmeid tuure Euroopas ja mujal maailmas. Dubstepis teatakse teda ilmselt kõige paremini Deep Medi reliiside põhjal.
Kode9: „Goth-Trad on ühemehesõjavägi“.



RAZOR REKTA [UK] - ANTI SOCIAL, CLOQWORQ, RINSE FM

http://www.myspace.com/razorrekta

Razor Rekta on tipptasemel DJ, kes on pärit lääne Londoni suburbidest. Ta alustas oma muusikalist teekonda aastal 1996 kuni tegi oma esimese raadioshow Delight 103.0-FMis koos Livin' Legendsiga aastal 1999. See oli 4 aastat regulaarne show kuni Rekta kolis Freeze 92.7FM-i 2003/2004, kus ta töötas koos kurikuulsa Dynasty ja teiste artistidega nagu MC Hyperactive. Mainimata ei saa ka jätta DJ/produtsentide meeskonda Anti Socialit, mis on tema kodu. Razor Rekta lahkus Freeze'ist aastal 2006 ja on nüüd resident Londoni Rinse FM-is. Ta on olnud külaline ka teistes raadiojaamades nagu BBC 1Xtra, Heat FM, Raw Mission FM, React FM, Lush FM, Ice Cold FM, Platinum FM, Major FM.com, Hektik.TV jpt. Olles UK Garage DJ juba peaaegu 10 aastat, ta on nüüdseks eemaldunud teistest garaažisugemetega (grime jne) stiilidest ja on puhtalt keskendunud dubstepile. Tema eesmärgiks on kergitada DJ'de taset ja soundi edasi viia, ületada piire. Rekta on mänginud tuntuimatel UK ja välismaa üritustel tänu Anti Sociali edukusele, nt. DMZ, Forward, Subdub ja '5 days off' festival Amsterdamis.

LOCALS:
SAMTHEMAN - SUBFARE
ESPIRIT - SUBFARE
SIEGE KRU (DESERTION, SLIN, KRIO) - DUBSTEP.EE
RAADŽ - KAJATUBA

PILET 100/125
Edit/Delete Message Reply w/Quote
UN
26/10/2009 14:27

oioi, goth-trad on küll super valik!
Edit/Delete Message Reply w/Quote
nilz01
12/11/2009 20:31

pamparam
Edit/Delete Message Reply w/Quote
ugbeat
12/11/2009 20:48

linnapealt leiab flaiereid ka

Edit/Delete Message Reply w/Quote
nilz01
15/11/2009 22:27

PILET FLAIERIGA JA ENNE SÜDAÖÖD 100, HILJEM 125
Edit/Delete Message Reply w/Quote
UN
17/11/2009 15:48

kas saaks ka mingi ajalise vihje millal umbes Goth plaate keerutab sel õhtul...? :)
Edit/Delete Message Reply w/Quote
ugbeat
17/11/2009 18:14

Goth Trad ei mängi plaate vaid teeb laivi.
2 paiku läheb peale.
Edit/Delete Message Reply w/Quote
ugbeat
19/11/2009 10:16

Juba homme!
Alustame kell 23:00.
Edit/Delete Message Reply w/Quote
UN
23/11/2009 15:24

rahvast oli üllatavalt palju kui 02 ajal kohale jõudsin. väga maitsekas valik Goth-tradilt, süngem aga mõnusalt terav dubsteptechno. samas oli selgelt näha, et publik läks natukene rütmikama dubstepi ja jungle soundi peale kohe rohkem käima. goth sobiks väga hästi kuskile tehase vms industriaal-hoonesse mürama.
väga hea oli, tänud!
Edit/Delete Message Reply w/Quote
ugbeat
23/11/2009 17:48

tore, et meeldis :)
Edit/Delete Message Reply w/Quote
eQ
23/11/2009 20:20

mis pult talle installitud oli seti tarvis? krutis sealt ikka väga mõnusaid helisi välja.
vaib oli mõnus, isegi väga!
Edit/Delete Message Reply w/Quote
psyfreak
24/11/2009 10:27

Goth-trad oli päris mõnus dubstepi astumine. Alguse poole see MC ajas suht vihale mind, kuna see karjumine rikub selle muusika võlu ära:D aga muidu täitsa nauditav üritus.
Edit/Delete Message Reply w/Quote
Ojamees
02/12/2009 19:02

võiks öelda et see vend suutis mind transsi viia
Edit/Delete Message Reply w/Quote
InSpe
02/12/2009 23:18

tohohh, nii ulmeliselt ka nüüd ka helisid kokku ei kruttinud.
Edit/Delete Message Reply w/Quote
   Post A Reply