::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > Sõda

Author
Thread    Post A Reply
Andre
20/01/2010 06:50

Sõda

USA viib islamimaadesse vägisi ristiusku:
http://www.dailymail.co.uk/news/wor...s.html?ITO=1490

Päris haige tegelt...
Edit/Delete Message Reply w/Quote
delic
20/01/2010 07:30

ma olen päris kindel, et neid optilisi kasutatakse ka kuskil mujal. pealegi on siiski tegu relvaosadega, mis on täiesti teine asi kui see, et nad läheks sinna jumalasõna kuulutama.
Andre
20/01/2010 07:49

Noo aga jumala abiga nad seal killivad :D
Point on selles, et osad relvatootjad on ristiusuhullud..
delic
20/01/2010 07:59

mis vahet seal on, kelle abiga. kui see aitab neid kuidagi moodi, siis lasku käia. kui kabale korraliku tissipaari graveerida, kas siis kedagi kotiks, et nad killivad lootuses koju jõuda ja korralikult keppi saada. enivei, kui nüüd seda teist poolt vaadata, siis need on veel suuremad usuhullud, mis sest et neil pole relvadel koraanist mingit lõikku. minugi poolest võivad nad üksteist seal roosade elevantide kujuliste õhupallidega surnuks taguda, kui see neid kuidagi moodi motiveerib

pohhui ju
Andre
20/01/2010 08:11

No, kui mõlemad osapooled on motiveeritud usust, siis on tegemist ususõjaga ja ma ei nimetaks teist osapoolt suuremaks usuhulluks ründajast. Neid rünnatakse.

See on umbes sama keiss kui vana-eestlasi, kes oli taarausku, paganateks nimetati ja selle pärast maha löödi...

Mitte, et ma jube koraanitoetaja või rätipeade armastaja oleks (usu poolest olen ka ateist), aga relvad olgu ikka neutraalsed mitte ajendatuna sellest, et meie usk on parem kellegi teise usust. Veelgi enam, miks seda rõhutada relvadel?

Delic, sulle kindlasti on pohhui ka gaza sektoris toimuvast juutide poolt korraldatavast genotsiidist.

A no kui sul pohhui on siis on lihtne - ei hakka mingit teemat sinuga arendama enam pikemalt :D
delic
20/01/2010 08:29

sry, Andre, aga sa su hetke võrdlus gazas toimuvast on täiesti kohatu. ka võrdlus muistse vabadusvõitlusega on kohatu. need on kaks täiesti erinevat teemat. minu arvamus on see, et pole oluline, kas sa usud midagi või ei. kas sinna relvale on midagi peale kirjutatud, kas sa lähed lahingusse piibel taskus või perekonna pilt. lihtsalt see tühine fakt, et keegi relvatootja mõtles sinna midagi peale graveerida, ei tee sellest veel ususõda.

mis sa arvad, paljudele ameerika sõduritele see viide üldse ütleb midagi. vbl 10%. kokkuvõttes ei tähenda see mitte sittagi.
jyrta
20/01/2010 08:31

SÕDA ON MÕTETU VII USKU VÕI VII " RAHU " MIDA IGANES ; PAH PAH HEADSHOT
Andre
20/01/2010 08:43

Jyrtal on õigus :D

delic
20/01/2010 09:28

sa kaldud asjast kõrvale. esiteks, tegemist ei ole ususõjaga. päris labane piiritlemine, et inimesed, kes sõdivad, usuvad jumalasse, siis on kohe tegemist ususõjaga. nagu ma ütlesin, pole vahet, mis sinna optilisele peale on kirjutatud. see ei koti kedagi. sama hästi oleks võinud sinna kirjutada "i love michael jackson". see ei muuda midagi. ja kas sa tõesti arvad, et president või kaitseminister võtsid ühendust trijiconi inimestega ja ütlesid :"kle, teate, äkki paneks sinna mingi viite piiblist peale" see on puhtalt selle sihikute tootja teema. vastasel korral oleks juba kõik relvad igasuguseid kirju täis topitud. ja üleüldse on see puhtalt trijiconi enda asi, mida nad sinna peale trükivad.

edit:naiss, et sa enda eelneva postituse ära kustutasid
adapter
20/01/2010 09:36

Andre:
Jyrtal on õigus :D

endale niimoodi tuima v?
Conflict
20/01/2010 10:05

asi ei ole ju üldse selles, kas tegemist on ususõjaga või mitte
need piibliviited annavad lihtsalt rätipeadele ettekäände nii väita
delic
20/01/2010 10:19

Andre on rätipea?
Andre
20/01/2010 10:34

Delic, ma kustutasin oma postituse üle 30 minuti enne sinu postitust ära. Kas sa tõesti nii kaua toksisid seda sisse? :D
Ei viitsinud vaidlema hakata ja tuima panin tõesti, sest ma ei viitsi härradega vaielda sel üsna mõttetul vaidlusteemal :)

Niiet jaa, kõik on hästi - relvad on niisama markeeritud piiblilugude viidetega.

Eniveis, on keegi võimeline ütlema, mis nendes salmides öeldud on?
delic
20/01/2010 11:14

see oli seal lingis ju kirjas

"I am the light of the world. Whoever follows me will never walk in darkness, but will have the light of life"

'For God, who said, "Let light shine out of darkness," made his light shine in our hearts to give us the light of the knowledge of the glory of God in the face of Christ
dr3xl
20/01/2010 11:31

imo
Andre
20/01/2010 12:15

delic:
"I am the light of the world. Whoever follows me will never walk in darkness, but will have the light of life"

'For God, who said, "Let light shine out of darkness," made his light shine in our hearts to give us the light of the knowledge of the glory of God in the face of Christ

ourait, ma alguses lugesin teisest kohas tegelt seda uudist, algallikat lasin aint silmadega üle
Taurus
20/01/2010 12:21

"I am the best myth in the world. Whoever follows me will never find himself, but will have the power of darkness"
delic
20/01/2010 12:25

Religion has convinced people that there’s an invisible man…living in the sky, who watches everything you do every minute of every day. And the invisible man has a list of ten specific things he doesn’t want you to do. And if you do any of these things, he will send you to a special place, of burning and fire and smoke and torture and anguish for you to live forever, and suffer and burn and scream until the end of time. But he loves you. He loves you and he needs money
   Post A Reply