Noorena olid Logisticsi peamisteks mõjutusteks legendaarsed rokkbändid nagu näiteks Rage Against the Machine. Olles aga tuntud produtsendi Nu:Tone’i vend ei saanud ta kuidagi mööda vaadata d’n’b muusikast ning lõpuks pööras ta oma huvid täielikult selle stiili poole kui ilmus klassikaline Roni Size’i ja DJ Die Music Box LP. Vaatamata oma venna edule ja Hospital Recordsi lepingule ei tähendanud see tema jaoks kohest edu ja plaadidiili. Esmalt hakati Logisticsi materjalile tähelepanu pöörama kui ilmus lugu Replay ning Fabio ja Grooverider selle oma saates “suureks mängisid”. Alles siis avanes Logistics’il võimalus produtseerida album Hospitali jaoks. Tema peamiseks edu saladuseks oli kahe tol ajal veel suhteliselt eraldiseisva stiili “liquid funk’i” ning “tantsupõranda” d’n’b stiilide majutamine ühe katuse, albumi ja label’i alla. Selline unikaalne stiil on mõjutanud meile kõigile teada tipp DJ’sid nagu Andy C ja Friction ning on andnud kõvasti juurde saundile mida peetakse tänase Hospitali kaubamärgiks. Antud album “Now More Than Ever” võitis ka 1xtra Bass parima albumi auhinna. Juba 18 kuud hiljem ilmus Logistics’i teine album “Reality Checkpoint”. Ääreni täis vibreerima panevaid helisid teos vaatas d’n’b tulevikku ning esitles dubstepi ning electronica saunde koos kõigile tuntuks saanud Logistics’i hitimaiguliste mõjutustega. 2009 aastal ilmunud album “Crash Bang Wallop” on pannud maailma tantsupõrandad isegi rohkem võnkuma kui kõik tema eelnev materjal. Hetkel peetakse seda tema karjääri kõige jõulisemaks toodanguks.
Fine-time (TM) piletikell!
Iga hilinenud 15 minutit maksab 25.- kr
Kehtib vahemikul 23:00-00:00 pileti alghind on 0.- kr
Pilet 200.- kr, flyeriga 150.- kr, family 100.- kr. Registreeri ##hidden##
Jus’Fine spetsiaalse kokteili Jungle Juice saab tasuta iga täispileti ostja.
Klubis Privé on võimalik reserveerida VIP laudu ja VIP ruumi.
Lisainfo ja reserveerimine ##hidden## / 56 256 000
www.clubprive.ee
Harju street 6, Tallinn, Estonia
Age limit 20, doors open: 23.00 - until the end
DontFuckMyMind: Mutated Forms -хорошииии,впрочем как всегда! (хотелось бы узнать название последних двух трэков в сете)
Logistics -крутняк,молодец! попрыгала)
в целом : party удалась)
spasibo :)
eto byli:
Mutated Forms - Chasing Dreams
Subwave - First Time
Brookes Brothers ehk Phil ja Dan on viimase paari aasta jooksul tõusnud drum’n’bass maailma tippu. Londonis üles kasvades avastasid nad enda jaoks uue aastatuhande alguses meloodilisema ning hingelisema drum’n’bass’i. Peale selle avastamist ei läinud just palju aega mööda kuni nad hakkasid oma muusikat looma ning 6 aastat hiljem on nad end muusikamaailmas kehtestanud kui ühed uuenduslikumad ja huvitavamad produtsendid. Nende debüütsingel Portal/Desert Island ilmus Danny Wheeler’I plaadifirma W10 alt ning oli vägagi edukas. Sellele järgnes koostöös Subfocus’ga singel Verano, mis oli 2006 aasta üks populaarsemaid lugusid. Tänu paljudele stuudios veedetud päevadele ning edukatele plaatidele tegi Brookes Brothers’ga lepingu Fresh’le ning Adam F’le kuuluv Breakbeat Kaos plaadifirma. Nende esimene plaat selle firma alt oli üle maailma tantsupõrandaid raputanud Hard Knocks/Mistakes, mis sai ülipopulaarseks ka UK raadiojaamades. 2008 aastat võib pidada Brookes Brothers’i seni parimaks aastaks. Sel aastal tuli nende stuudiost väga palju tipptasemel kraami – uus version J Majik’u loost Wickaman’s Crazy World ning nende enda toodangust Tear You Down mis jõudis BBC Radio 1 tantsumuusika edetabeli tippu ning võitis ka Eestis R2 saadete Tramm ja Buss ning Tjuun Inn aasta parima loo hääletuse.
Fine-time (TM) piletikell!
Iga hilinenud 15 minutit maksab 25.- kr
Kehtib vahemikul 23:00-00:00 pileti alghind on 0.- kr
Pilet 200.- kr, flyeriga 150.- kr, family 100.- kr. Registreeri ##hidden##
Jus’Fine spetsiaalse kokteili Jungle Juice saab tasuta iga täispileti ostja.
Klubis Privé on võimalik reserveerida VIP laudu ja VIP ruumi.
Lisainfo ja reserveerimine ##hidden## / 56 256 000
www.clubprive.ee
Harju street 6, Tallinn, Estonia
Age limit 20, doors open: 23.00 - until the end
01 Method One - In The Dark Hours (OFFWORLD)
02 Bachelors Of Science - The Ice Dance (Lenzman remix) (HORIZONS MUSIC)
03 Nymfo - Social Isolation (31)
04 MIST - Clockwork (SOUL:R)
05 C Kret - Fiendish (FUTURE THINKIN')
06 Sinistarr - Detroit Diesel (CREATIVE SOURCE)
07 Subwave - First Time (METALHEADZ)
08 Break - Late Drop (CRITICAL)
09 Bal - The Trendy Tune (INFLUENCE)
10 Deadmau5 - Strobe (DJ Marky & S.P.Y. remix) (MAU5TRAP)
11 Zed Bias - Neighbourhood 09 (Logistics remix) (BIASPHERE)
12 Spinback & Gwange - The Execution (Serum remix) (CIA)
13 Danny Byrd feat Liquid - Sweet Harmony (Jungle mix) (HOSPITAL)
14 Disaszt - Together (DC Breaks remix) (MAINFRAME)
15 Dub Tao - East Of Underground (Bungle remix) (HARD:EDGED)
16 Lenzman feat Riya - Bittersweet (SGN:LTD)
17 System - Peach Fuzz (EXIT)
18 Electrosoul System - Fun (Henree remix) (SYNCOPIX)
19 Dose & Black Planet - Man The Weather (FOKUZ LTD)
20 S.P.Y. - Dark Age (CIA)
21 Jaydan - Something For The Man Dem (GANJA)
22 Young Ax - The Foundation (SUGAPHONIC)
23 Sonic feat Diane Charlemagne - Piano Anthem (HOSPITAL)
24 Camo & Krooked - Lets Go (MAINFRAME)
25 KG - Runaway (VIPER)
26 Original Sin feat Roly MC & Jaydan - 3000 Miles (PLAYAZ)
Adam F (aka Adam Fenton) rahvusvaheliselt tunnustatud produtsent/remiksija/dj, plaadifirma Breakbeat Kaos üks asutajatest on maailma tippu kuuluv jungle/drum’n’bass dj. Tema läbimurdehitt drum’n’bass-maastikul oli techstep klassik “Metropolis/Mother Earth” plaadifirmale Metalheadz, aastal 1996. Suurimaks saavutuseks peetakse aga drum’n’bass’i ja jazz’i fusiooni “Circles” oma unikaalse struktuuri ja kuulsa bassiliini poolest. 1998. aastal võitis ta MOBO auhinna debüütalbumi “Colours” eest, kust pealt võib leida ka paljudele tuntud loo “Music in my mind”. Drum’n’bass-ringkonnad teavad kindlasti ka tema “Brand New Funk”, mis ilmus plaadifirma V Recordings alt 1998. aastal ning mida pidudel senini mängitakse. Adam F on teinud peale drum’n’bass’i ka muud muusikat. Nimelt väljastas ta 2001. aastal hip hop albumi “KAOS The Anti-Acoustic Warfare”, mille peal tegid kaasa sellised kuulsused nagu De La Soul, Redman, M.O.P., LL Cool J, Beenie Man ja Pharoahe Monch. Produtsendina koostööd teinud David Bowie, Missy Elliot’i, The Pet Shop Boys’i ja Destiny’s Child’ga.
Fine-time (TM) piletikell!
Iga hilinenud 15 minutit maksab 25.- kr
Kehtib vahemikul 23:00-00:00 pileti alghind on 0.- kr
Pilet 200.- kr, flyeriga 150.- kr, family 100.- kr. Registreeri ##hidden##
www.clubprive.ee
Harju street 6, Tallinn, Estonia
Age limit 18, doors open: 23.00 - until the end
Register as user on www.clubprive.ee for Family list privileges!
VIP table reservations: +372 56856 000 or ##hidden##