::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Üritused > Legendaarne ED SOLO (UK) @ BALOU
   
10/09
Legendaarne ED SOLO (UK) @ BALOU    Post A Reply
Mierda
05/09/2011 20:28

Legendaarne ED SOLO (UK) @ BALOU

See ilmselgelt produktiivne produtsent kes nimetab küll ennast Ed Solo’ks, on kuulajaid endapoole meelitanud nimekate artistidega koostööd tehes. Deekline kellega koos valminud Hot Cakes ja Booty Breaks kuni legendaarse Londoni Fabric Live klubi väljaanneteni; Krafty Kuts; Skool of Thought ja drum 'n' bass legend Brockie’ga on valminud suurtes kogustes klubimikse, millejuures kannatust kvaliteedi juures pole märkigi.

Ida-Londoni tüüp, kelle huvi muusikasse alustas piraat raadiojaamad ning alustas oma karjääri UK kuulsas Sour stuudios. Kuula vaid mõnda Ed Solo lugu või mix’i ja saad aru miks tahame just sellist meest pulti – keegi ei tee klubimuusikat sellisel viisil, mis helitehnikast just nii värskelt välja tuleb.

Nagu ka tema artistinimi eeldab, teeb ta palju iseseisvalt, mitte ainult toetades koostöödele – Ed Solo nimi on ikooniks nii drum 'n' bass;breaks ja dubstep muusika stseenis. Välja tuleks ka muidugi tuua fakti et Ed Solo ja Deekline on need, kes seisavad nime Sludge Records taga.

Alates lugudest “Age of Dub” ja “Atlantis”, kus ta tutvustab noorematele generatsioonidele klassikalist klubimuusikat läbi uute trendide, neid kokkupannes viisil mida loo alguses lootagi ei osanud, kuni legendaarsete lugude nagu näiteks Wu-Tang Clan “Gravel Pit” ümbertegemine hoopis teise atmosfääri remiksitud kujul “Booty Pit”. Selliste tegudega on ta saanud respekti nimedelt nagu Skream ja Kissy Sellout – Tegemist on tüübiga, kes toob praeguses kaasaegses muusikas välja klubimuusika endist ajastu hinge.

ED SOLO (UK)
http://soundcloud.com/edsolo
http://www.myspace.com/ed_sol

MARK SLAVIN
COSESSON
DEF
PRÖÖT
LA

Pilet: Esimene tund 6€ / Hiljem 8€

Jälgi meie teisi teemasi ja üritusi(Like?!):
www.facebook.com/mediadub.eu
Edit/Delete Message Reply w/Quote
   Post A Reply