::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > jokes..:)))
Pages (291): « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... Last »    
Author
Thread    Post A Reply
sistah
11/10/2004 11:18

Taurusel on pikad juhtmed.. :D
Edit/Delete Message Reply w/Quote
Taurus
11/10/2004 11:41

nuujah :P
ali qiller
11/10/2004 11:59

The hypothalamus is one of the most important parts of the brain, involved in many kinds of motivation, among other functions. The hypothalamus controls the "Four F's":

1. fighting;
2. fleeing;
3. feeding; and
4. mating.
sistah
11/10/2004 15:36

mating :D jube eff oli kyll
Taurus
11/10/2004 15:51

:D:D
ali qiller
11/10/2004 16:03

aga teisest küljest vaadatuna jääb asi ikka neuroloogia tudengitel hästi meelde küll seal välismaal.. :P neli f'i
Taurus
11/10/2004 16:27

Ma parem ei ütle, kas ma sain aru või ei saand :)
sistah
11/10/2004 17:11

ei saand niikuinii :D
ali qiller
11/10/2004 17:18

tead ma arvan, et meie pikajuhtmeline sõber võiks natukenegi üritada..
rosco
11/10/2004 17:50

Võõrastemajja sisenenud veidra olemisega meesterahvas soovib üheks ööks peavarju. Administraator vastab talle, et neil pole ainsatki vaba tuba.
“Kas ma ei ei saaks kasvõi mingi nurgakese, kus öö veeta?” nurub mees.
“Hea küll, meil on olemas üks luksnumber, kuid sellel on väga halb kuulsus, sest selles on juba kaheksa inimest ennast üles poonud.
“Ma pole ebausklik,” ütleb klient.
Ta juhatatakse numbrisse ja kui talle on selle sisustus ära näidatud, küsib klient:
“Kuidas nad siin endid üles on poonud?”
“Kõik on rippunud selle ukselingi küljes,” seletab administraator.
“See pole võimalik!”
“Igatahes said nad kõik sellega hakkama.”
Hommikul avab koristaja luksnumbri ukse ja näeb meest surnuna ukselingi küljes rippumas.
“Sa jäme jumal!” ohkab koristaja. “Juba üheksas uudishimulik.”
------------------------------------------------------------------------------------
SELVERI ANEKDOOT:

Selveri kassiir küsib kliendilt: "Kas Teil partner on?"

"On" :vastab klient.

"Andke siia, ma tõmban läbi!" nõuab kassiir.
---------------------------------------------------------------------------------
What's going on in the car forums?

Bentley Forums
- - - I used the ash tray today. How do I replace it?
-----------------------------------------------------------------------------------
http://beta.frontier86.ee/kond.jpg

----------------------------------------------------------------------------------
Five Englishmen in an Audi Quattro arrive at the Italian border.
The Italian Customs agent stops them and tells them: "It's illegal to put 5 people in a Quattro."
"What do you mean it's illegal?" asked the Englishmen.
"Quattro means four" replies the Italian official.
"Quattro is just the name of the automobile," the Englishmen retorted disbelievingly. "Look at the papers: this car is designed to carry 5 persons."
"You can't pull that one on me," replies the Italian customs agent. "Quattro means four. You have five people in your car and you are therefore breaking the law".
The Englishmen replies angrily, "You idiot! Call your supervisor over. I want to speak to some someone with more intelligence!"
"Sorry," responds the Italian official, "he can't come. He's busy with 2 guys in a Fiat Uno."
rosco
11/10/2004 17:51

Ausalt öeldes lasin need tqhq foorumist rotti.
Mierda
11/10/2004 18:32

mees sõidab jalgrattaga mööda teed, tee kõrval on naine kes käia peal vikatit teritab.naine ütleb mehele "nael kummi", mees ütleb naisele "käi vittu"
Mierda
11/10/2004 18:33

soofiil, nekrofiil ja xtreemsportlane satuvad ühte kongi, soofiil ütleb et oleks siin kass ma nikuks ta läbi, nekrofiil ütleb et oleks siin kass ma tapaks ta ära ja nikuks läbi ja xtreemsportlane ütleb MÄU
ali qiller
11/10/2004 18:35

AI
Mierda
11/10/2004 18:41

juku peksab pihku kodus ta sõbranna tuleb külla küsib jukult mis ta teeb juku ütleb et mängib kurega sõbranna küsib kas tohib kah mängida juku on nõus ja jääb varsti magama hommikul ärkab haiglas ülesse ja küsib sõbrannalt mis juhtus sõbranna vastab et su kurg sülitas mulle näkku siis ma keerasin tal kaela kahekorra lõhkusin munad ära ja panin pesa põlema IRW! ICC!
Mierda
11/10/2004 18:43

mees läheb baari tahab õlle osta baarmen käsib mehel oma munni nime öelda mudu õlle ei müü mees ei tea ja küsib barmenilt tema munni nime baarmen ütleb nike "just do it" mees ütleb selle peale rexona "mõeldud ainult naistele aga sobib ka meestele" hihihihi
Mierda
11/10/2004 18:47

seda ma täpselt ei mäleta oli mingi et kolm meest tulevad sõjast veteranidena tagasi ja neile oli lubatud autasud.tehti nii et autasu tuleb selle järgi et valid oma kehal kaks punkti siis mõõdetakse nende vahe sentimeetrites ja korrutatakse kahega ning saadakse summa.esimene mees laseb pealaest jala tallani mõõta ja saab mingi......400 rahaühikut.....teine sirutab käed laiali ja laseb sõrmeotsade vahe ära mõõta ning saadakse kah mingi taoline summa.kolmas mees laseb tilli otsast munadeni ära mõõta.mõõtja võtab püksid maha mehel ja ei näe munasi...küsib kus munad on, veteran vastab et baasis number 237 seal taga mäe otsas IRW IRW IRW
ali qiller
11/10/2004 18:53

ise teeme nalja ise naerame.. saame hästi läbi iseendaga. :P
rosco
11/10/2004 18:56

endaga läbi saamine ongi ju see kõige tähtsam,eks proovi endaga tülis olla,krdi raskex läeb vist:)
ali qiller
11/10/2004 18:57

proovitud asi.. igal juhul jääb kaotajaks
Mierda
11/10/2004 19:15

a kas need olid siis väga mõttetud anektoodid minult? :/
ali qiller
11/10/2004 19:18

nokuule... ma ju ütlesin : ise teeme nalja ... järelikult ma pidasin neid ikkagi naljadeks ja seegi ju edusamm.
Mierda
11/10/2004 19:18

aa üks tuli veel meelde :D
kaks pederasti unistavad...üks küsib teiselt et no mis su unistus on?
teine vastab et mingi leida endale perf mees vms. ...siis küsib esimeselt et aga sinul?
vastab et osaleda jalka mängus venemaa versus mingi muu maa nii et tema on vene poolel.ta tahab läbi triblada kolmest vastasmängijast, väravavahist ning siis kui ta üksinda vastaste värava ees on lööb posti ja terve ta meeskond karjub pidaraaz!!! *****!
sistah
11/10/2004 19:54

Mierda, paar anekdooti olid siin juba enne räägitud..aga fun anywayz jah ;)
Mierda
11/10/2004 20:00

ma jah ei viitsind läbi lugeda neid vanu
Mierda
11/10/2004 20:02

mees läheb arsti juurde paneb noksi lauale, arst küsib noh mis tal viga on?
mees ütleb et midagi pole viga vaadake kui ilus ta on
ali qiller
11/10/2004 20:09

no igatahes ma tean mis sellel mehel viga oli.. ;)
Mierda
11/10/2004 20:11

jaga mõttetera ;p
ali qiller
11/10/2004 22:30

mul tuli lihtsalt üks haige artikkel meelde.. sügavatest seitmekümnendatest. lugu algas sellest mismoodi 12 aastane vello trepikäsipuudmööda alla sõitis ja lõppes alkoholismi ja enesepaljastusvajadusega ...
vahepeale oli pikitud pikalt ja laialt onaeerimise halbadest mõjudest...

üks lõik jäi eriti hästi meelde oma kergete vastuolude pärast:
võitlus masturbatsiooni vastu on raske see vajab rohket pühendumist ja endaga tegelemist.
canchel
12/10/2004 09:32

eks ma ka siis räägi paar anektooti....:)
vst abiellunud noor mees tuleb oma isa juurde ja kurdab:kallis isa ma ei saa oma naisega elada sexuaal elu sest et eti mahu...
isa vastab....sa võta koore ppurk appi..:)mees ütleb et ok ja teeb minekut...
järgmine päev poeg tagasi ja kurdab: koore purk ka ei mahtunud...:)
   Post A Reply
Pages (291): « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... Last »