::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > jokes..:)))
Pages (291): « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... Last »    
Author
Thread    Post A Reply
Taurus
01/11/2004 16:48

aaaa, ma pole videot näind
Edit/Delete Message Reply w/Quote
canchel
01/11/2004 18:46

irwwwwww....
delic
06/11/2004 11:37

Härra Müller tahab kaalust 10 kilo maha võtta ja helistab kaalujälgijatesse. Sealt lubatakse kohe teenindaja saata. Varsti helisebki uksekell ja lävel seisab imekena miniseelikus blondiin, kaelas silt: "Kui mind kätte saad, võid suudelda!" Härra müller sööstab blondiini püüdma. Tagaajamine kestab kogu päeva, lõpuks saab mees blondiini kätte ja suudleb teda. Õhtul kaalule astudes märkab Müller, et ongi 10 kilo maha võtnud. Hommikul helistab ta uuesti kaalujälgijtesse ja teatab, et tahab veel 25 kilo maha võtta. Varsti helisebki uksekell ja lävel seisab tohutu suur isane gorilla, kaelas silt: "Kui kätte saan, kisun neljaks!"
delic
06/11/2004 11:54

Jack ja Mary tantsivad. Jack katsub Mary selga.
"Mis sa sealt otsid?" küsib Mary naeratades.
"Ma otsin rindasid," vastab Jack.
"Otsi teiselt poolt."
"Sealt ma juba otsisin!"
Perrin
06/11/2004 12:27

Mees tuigub Arizona kõrbes, vett pole ja suur janu. Äkki ratsutab indiaanlane mööda. Mes peab tolle kinni ja kuidagi käemärkide abil saab kokku lepitud et indiaanlane viib ta lähima postijaama juurde. Mees ronibki siis indiaanlase taha hobuse selga. On juba natuke aega sõitnud, kui indiaanlane toob kuuldavale pika huilge. Sõidavad veel tükk aega ja kordub sama ja nii mitu korda järjest, kuni jõuavad postijaama juurde. Mees tuleb hobuselt maha ja punanahk ratsustab minema, tuues kuuldavale viimase pika hulge. Postijaama järelvalvaja küsib mehelt imestunult, et mida see indiaanlane sul kogu aeg hulgas. Mees vastu, et mina ei tea, ma ainult istusin talle selja taha ja võtsin kätega ümber tema sadulanupust kinni, et ma maha ei kukuks. Postijaama töötaja seepeale, et aga indiaanlased ratsutavad ju ilma sadulata.
unkind
06/11/2004 14:18

:D ,päris hea.......
Mierda
06/11/2004 14:41

AHAHHAHAAHHAHAHAH :D:D:D:D
o-ver
06/11/2004 20:02

väga haige..hahhahhaaaaaaa
Mierda
07/11/2004 08:07

sakslane ja venelane ja üks naine lendavad lennukis, korraga mootor seiskub ja nad hakkavad alla kukkuma.venelane haarab ruttu langevarju ja on valmis hüppama, sakslane ütleb et kule meil on naine pardal et.....venelane ütleb:arvad et jõuame?
janosh
07/11/2004 08:14

g-nome
07/11/2004 08:19

Perrin
07/11/2004 11:00

Mees kõnnib Gabrovas kitsal ja kurvilisel mägiteel. Pöörates ümber järjekordse nurga näeb äkki uhket sportautot, mis on vastu kaljut hunnikusse pannud. Samuti märkab mingit kogu seal ukerdamas. Läheb siis lähemale asja uurima. Auto juures soiub mees "ma pole enam gabrovlane, ma pole enam gabrovlane". Uudistaja seepeale, et mismoodi, tühja sest autost, ostad uue. Kannatanu seepeale, et mis sest autost, vaata mis autos on. Mees vaatabki ja näeb ilusat naist, surnud. Ütleb siis seepeale, et nojah, aga küll sa uue naise leiad. Kannatanu seepeale, et tühja sest naisest, aga vaata mis tal suus on. Mees vaatabki ja nendib seepeale tõsiselt, "Jah, sa pole enam tõesti gabrovlane".
drum
07/11/2004 11:05

Eestlane venelane ja sakslane lähevad baari.
Baarman küsib: "Kas see on mingi nali või?"
drum
07/11/2004 11:08

Väike poiss küsib isa käest:
"Issi, miks naised värvivad ja lõhnastavad ennast kogu aeg?"
Isa mõtleb veidi ja vastab:
"Sest nad on inetud ja haisevad."
drum
07/11/2004 11:10

okei see ei olnud naljakas,...
DeeJott
07/11/2004 12:04

suur ärimees, lihakombinaadi omanik mõtleb, et poeg on juba piisavalt vana, et talle tehases ümbrust näidata ja rääkida kuidas miski töötab.
poeg arvatavasti peab ju kogu kupatuse üle võtma.
käivad siis lihakombinaadis ringi, kuni on jõudnud järgmise masina juurde ning isa räägib:"vaata poeg, see on selline masin, et topid oina sisse ja vorst tuleb välja"
poeg täitsa leilis kohe sellisest masinast ning küsib omakorda:"aga kas on olemas ka selline masin, et topid vorsti sisse ja oinas tuleb välja?"
isa mõtleb natuke ning vastab:"jaa poja, su ema"
janosh
07/11/2004 12:06

Gabrovlane ja Juku ei sõida esimest korda
rattaga. Teist korda ei juhtu ka midagi.
Kolmandal korral lausub Juku kaaslasele,
et tolle rattal porilaud pläriseb. Gabrovlane
ei kuule hästi esimesel korral
ja karjub: "Mida"? Juku ütleb Gabrovlasele
uuesti, et tollel porilaud pläriseb. See
aga ei kuule jälle midagi ja Juku ütleb
Gabrovlasele kolmandat korda, et tollel
porilaud pläriseb. Nüüd saab Gabrovlane
lõpuks aru ja karjub Jukule vastu, et ta
midagi ei kuule, kuna tal porilaud pläriseb. Esimesel korral ei saa Juku
midagi aru. Teisel korral ei saa Juku
midagi aru. Kolmandal korral saab Juku
aru, mis Gabrovlane ütles.
Upo110
07/11/2004 13:01

DeeJott:
suur ärimees, lihakombinaadi omanik mõtleb, et poeg on juba piisavalt vana, et talle tehases ümbrust näidata ja rääkida kuidas miski töötab.
poeg arvatavasti peab ju kogu kupatuse üle võtma.
käivad siis lihakombinaadis ringi, kuni on jõudnud järgmise masina juurde ning isa räägib:"vaata poeg, see on selline masin, et topid oina sisse ja vorst tuleb välja"
poeg täitsa leilis kohe sellisest masinast ning küsib omakorda:"aga kas on olemas ka selline masin, et topid vorsti sisse ja oinas tuleb välja?"
isa mõtleb natuke ning vastab:"jaa poja, su ema"

liiga haige :DDDDDDD
DeeJott
07/11/2004 15:28

kaks junni räägivad ja üks tõmbleb koguaeg maas.
teine küsib:"mis sul viga on?"
esimene vastab selle peale:''mul on täiega sitt olla!"
o-ver
07/11/2004 15:35

delic:
Härra Müller tahab kaalust 10 kilo maha võtta ja helistab kaalujälgijatesse. Sealt lubatakse kohe teenindaja saata. Varsti helisebki uksekell ja lävel seisab imekena miniseelikus blondiin, kaelas silt: "Kui mind kätte saad, võid suudelda!" Härra müller sööstab blondiini püüdma. Tagaajamine kestab kogu päeva, lõpuks saab mees blondiini kätte ja suudleb teda. Õhtul kaalule astudes märkab Müller, et ongi 10 kilo maha võtnud. Hommikul helistab ta uuesti kaalujälgijtesse ja teatab, et tahab veel 25 kilo maha võtta. Varsti helisebki uksekell ja lävel seisab tohutu suur isane gorilla, kaelas silt: "Kui kätte saan, kisun neljaks!"

ma mõtlesin alguses et tyyp peab hakkama gorillat taga ajama, aga asi palju parem : D
Feral
07/11/2004 19:47

DeeJott viskab häid nalju!
Mierda
07/11/2004 20:13

deejoti oma oli liiga haige lihtsalt ma ei saa ma pean seda kindlasti teistele rääkima, kuldsuusse ei tahtnud panna seda?
ali qiller
07/11/2004 22:30

psühhiaatria doktoritööd kirjutav neiu läheb hullumajja hulle vaatlema. istub siis puhketoa nurgas ja vaatab kuulab mis hullud teevad. poisid otsustasid, et hakkad anekdoote rääkima kuna nad juba teadsid kõiki nalju oli igal anektdoodlil oma number.. "26" ütleb üks hull, kõik naeravad. "15" hüüab keegi,, kõik irvitavad. "53" ütleb üks kuju.. kõik vaikivad ja punastavad... "mehed kurat selliseid anekdoote naiste seltskonnas ei räägita!" käratab sanitar.
Perrin
08/11/2004 10:02

Jack jalutab preerias, kui äkki kuuleb kuidas sisemine hääl ütleb
"Näe, Jack, mine kaeva selle kuivanud puu all, sinna on varandus maetud." Jack läheb toob kodust labida ja hakkab kaevama. Kui õhtu kätte jõuab ja ikka midagi leidnud pole, ütleb sisemine hääl "Noh, ega igakord ka ei vea."
ali qiller
11/11/2004 22:11

roflmao.
Mierda
12/11/2004 12:29

hirv:D
rosco
12/11/2004 12:50

NB: MITTE NÕRGANÄRVILISTELE :D

Spermapoisid saadetakse siis teele ja nagu ikka tugevamad panevad ees minema,ning nõrgemad ja väetimad tulevad taga järgi. Tsipa aja pärast tulevad tugevamad nõrgukestele vastu nördinud näoga ning mainivad,et edasi pole mõtet minna,meid saadeti perse.
---------------------------------------------------------------------------------
Vana spermatosoid räägib noorematele,et kui teele lähed siis otsi musta täppi,see on emakas.
Noormees saadetakse siis teele ja näeb must täppi ning küsib:oled emakas ve. Ei hambaauk olen, vastab täpp.
rosco
15/11/2004 20:58

www.zone.ee/nokkija/04 - Lichtenfel...ke A Melody.mp3

Üks jors klassivend siis saatis mulle selle loo koos kirjaga,et talle hakkab dnb juba täitsa meeldima.

:D :D :D :D :) :P
Taurus
15/11/2004 21:01

heee :D nüüd sai jah naerda küll+ veel muidugi see adre

www.zone.ee/nokkija :D

a soovita talle lähim relvapood, kust ta saaks endale midagi osta ;)
rosco
15/11/2004 21:05

Mis krt nokkijal viga ? :P :D
Kusjuures sa pole esimene kellel see adre silma riivab :D
   Post A Reply
Pages (291): « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... Last »