::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > jokes..:)))
Pages (291): « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... Last »    
Author
Thread    Post A Reply
Taurus
15/11/2004 21:07

selles suhtes, et mul tuleb kohe selle sõnaga meelde rullnoxlus ja see on nagu eriti lame ja väga out teema
Edit/Delete Message Reply w/Quote
rosco
15/11/2004 21:17

heh , see nokkija tuli hoopis teisest kohast.
Taurus
17/11/2004 10:05

Mehel potentsiga probleeme ja kuuleb kuskilt, et rukkileib pidava hästi aitama.
Läheb siis poodi ja küsib:"Palun 5 pätsi rukkileiba"
"Nii läheb teil ju pool kõvaks!"
"Andke siis 10 leiba!"
:D:D:D
Perrin
17/11/2004 12:33

Sõjaväes näidatakse uustulnukale ümbrust ja elukorraldust. Jõutakse siis järjega peldiku juurde. Talle seletatakse siis, et see on see koht, kus sa saad oma ihuhädasid leevendada ja vaata, näed seda auku seal seina sees, kui vaja, siis saad seal oma sugulisi vajadusi rahuldada, välja arvatud kolmapäeviti. Noormees küsib siis imestunult, et miks siis kolm,apäeval ei saa. Vastus: "Sest siis on sinu kord teisel pool seina augu juures olla."
unkind
17/11/2004 18:17

hahhhaaaahaha :D:D:D valus ,valus.
Taurus
17/11/2004 19:54

Tibi sees laksavad kaks kommi ringi ja möllavad ja teevad seal igast trikke, kui äkki tajuvad: pu...ziz!"
unkind
17/11/2004 20:06

:D njah....
Taurus
17/11/2004 20:58

Sõber mul, kes dnb vihkab, küsis, et kas mul on kodus DNB lõikaja vä? :D
ali qiller
17/11/2004 21:02

on siis või?
Taurus
17/11/2004 21:40

:D
minu teada küll pole
unkind
17/11/2004 21:57

mis asi see dnb lõikaja peaks olema???????? :S
Taurus
17/11/2004 22:05

vot seda peab küll küsima küsija käest, aga ma proovin uurida
delic
17/11/2004 22:28

mul on see kodus. lõikab technot, haussi, discot ja poppi. gothic ja def metalit ei lõika nii hästi.
Feral
17/11/2004 22:36

laena, mul oleks natuke discot vaja kärpida.
Taurus
18/11/2004 01:44

DnB Burner v.1.05 Now compatible with MDMA - Moment Direct Memory Access

Perrin
18/11/2004 08:15

Viis üliõpilast istuvad ühikas ja igavlevad. Üks teeb ettepaneku, lähekas jooma. Teine seepeale, et läheks hopis naistesse, kolmas, selline nohiku tüüpi, ütleb et võiks õppida, neljas, et vahime nisama edasi. viies teatab siis, et viskame kulli ja kirja. kui kull, lähme jooma, kui kiri, lähme naistesse, kui jääb serviti, vahime niisama edasi ja kui jääb õhku rippuma, hakkame õppima.
pizmakaz
18/11/2004 12:44

3 japsi tulevad eestisse ja mtlevad et õhtul lehex kummi vaja. lähevad sis apteeki, panevad oma kortsus nokud letile igaüx 10 eeku ka. apteeker ei saa asjale pihta ja virutab oma nuia ka lauale, lausub "minu võit" ja korjab raha ää. vot nii.
-------------------------------------------------------------------------

mees läheb poodi ja küsib ühte kondoom.
müüa vastab et ei saa, otsas on.
"no andke siis seegi!" palub mees.

------------------------------------------------------------------------

mees sõidab autoga ja kõrval istub lits kes võtab talt suhu.
kõige mõnusamal hetkel paneb mees silmad kinni ja laseb kaed roolis lahti ning võtab litsil kõrvadest kinni.
käib mats ja kui mees silmad lahti teeb, siis näeb, et ta on vastu puud sõitnd aga litsi kõrvad on tal ikka veel käes kuigi litsi ennast enam ta kõrval ei istu. mees akab valjult naerma ja küsib ümber auto kogunenud inimestelt et ega nad siin üht ilma kõrvadeta litsi ple näind?
"kas te mõtlete seda kes siin puu all t*ra suus surnult lamab ?"
------------------------------------------------------------------------------------
lihtaslt mõned.
pizmakaz
18/11/2004 13:48

If you want a Microsoft product that doesn´t suck, wait until they start making vacuum cleaners
Taurus
18/11/2004 13:54

hahaaa Billi kapsaaeda :D päris hea (ise tuline MS kasutaja muidugi)
delic
18/11/2004 16:53

Geograafiat annab meile koolis Viktor Lepp. Tema geograafia on üldiselt raske, aga kui ta kontrolltöid teeb, siis on väga kerge spikerdada, sest töö ajal puhastab tema alati laua peal oma revolvrit. Tulemused on muidugi mõista alati head. Ma ise küll kunagi ei spikerda, sest ma õpin alati korralikult ära.

Ütlesin ükspäev vanaemale, et mulle meeldib väga vormel 1. "Kas sa tahad olla nagu Gilles Villeneuve'iks või?" päris vanaema.
"Ei... "
Peale seda läks mul tuju millegipärast halvaks. Marko Märtinist ma ei hakanud vanaemale üldse rääkimagi. Veetsin pika õhtupooliku raamatukogus ja selgitasin välja, et Gilles Villeneuve on juba ammu surnud.
See ainult süvendas minus veendumust, et vanaema on loll.

Tänu naabrivalvele tabasime ükskord ühe varganäo. Otsustasime ilma politseid kutsumata tõpra üle omakohut pidada, sest see peaks talle aru valusamalt pähe panema. Määrasime talle kolm aastat tingimisi kaheaastase katseajaga.
“Kuradi mölakas!” karjusime veel tükk aega.

Käin juba mõnda aega poksitrennis. Olen viimasel ajal tähele pannud, et naabrite koer on mind teretama hakanud.

Ühel õhtul jalutasin väljas ja juhtusin nägema, kuidas tänaval inimest peksti. Hoidusin nurga taha ja kui huligaanid minema läksid, kiirustasin kannatanu juurde.
Mida need lurjused küll temaga teinud olid? Mis naudingut see neile küll pakkus?
Lõin maaslebajale paar korda jalaga kõhtu, aga mingit naudingut ma sellest küll ei tundnud. Või kurat seda teab.

Ostsin endale ka tõukeratta, mis sel aastal on väga moodne. Ratas on seni näidanud ennast väga heast küljest. Ühe väikese puuduse ma siiski leidsin. Saunas laval olles läks rattaraam väga tuliseks, nii et ma oma näpu ära kõrvetasin. Kui see väike viga kõrvaldada, siis võib konstruktoritele igal juhul õnne soovida. Küll poolakad ikka oskavad!

Ühel kuumal suvepäeval tõmbas mul tänaval äkki jalad krampi. Ehmusin hirmsasti. Mitte keegi mulle appi ei tulnud, kõik ainult vaatasid. Vaatasin ise ka.
Taurus
18/11/2004 17:03

DeeJott
18/11/2004 17:51

Iga loll teab, et üks korda üks on üks. Ants seda ei tea, sest Ants pole loll.

Ants rahanumbrit ei tunne. Ants ei tunne üldse numbreid.

Ühel päeval oli Antsul süda paha. Muidu on Antsul hea süda.

Antsul tuli kord pliidi ees istudes tukk peale. Ants viskas tuki tulle tagasi.

Ants unenägusid ei näe. Ants magab silmad kinni.

Ants ei lähe kunagi külla tühjade kätega. Antsul on alati portfell kaasas.

Ants teab, et kui kassid läinud, siis on hiirtel pidu. Ants on ka vahel hiirtega pidu pannud.

Kui Ants tahab, võib ta oma välimust muuta. Ants on korduvalt ennast rihmaks joonud.

Ants ostis pommidega kella. Ants tegi pommid kahjutuks.

Ants ei lase ennast pehmeks rääkida. Ants joob ennast pehmeks.

Ants võtab poodi sisenedes alati ostukorvi. Ants võtab ostukorvi ka poest väljudes.

Ants joob vahel nii, et maa on must. Antsul meeldib põllul juua.

Ants läheb vahel vihast siniseks. Muidu on Ants lilla

Antsul on hea muusikaline kuulmine. Ants saab kohe aru, kui muusika mängib.

Antsul on sinised silmad. Ta sai eile peksa.

Ants on ainuke oma perekonnas. Rohkem Antse nende peres ei ole.

Antsule meeldivad tõsised inimesed. Ants käib sageli peiedel.

Ants ei ole ühegi naisterahva kätt palunud. Antsul on omal käed olemas.

Antsule meeldib ristsõnu lahendada. Ants tõmbab igale sõnale risti peale.

Ants läks kord naisega karvupidi kokku. Naine jäi rasedaks.

Ants teab, et pisike pits võib ikka olla. Ants lasi oma pükstele pitsi õmmelda.

Antsule ei meeldi kartulit võtta. Talle meeldib peeti panna.
Feral
18/11/2004 20:29

seda ma olen kusagilt kuulnud, aga ei mäleta enam kust...
pizmakaz
19/11/2004 08:39

juku nutab liivakasti juures. sexsoloog Imre tuleb tema juurde ja küsib, et mis poisil viga. juku vastab, et vanemad akkavad lahutama, ema ja isa ei tee seda enam. Imre siis annab jukule purgi tablette ja käsib isale toidu sisse panna. kahe nädala pärast läheb imre jälle selle maja juurest mööda ja näeb et juku ikke nutab, kysib sis et kas vanemd lahutasd w?
Juku: "ei, aga ema on surnd, õde rase, mul perse valus ja koer ei taha ka enam koju tulla!"
janosh
19/11/2004 16:41

A guy walks into a bar, sits down, and orders a beer. The bartender looks over at the television and exclaims, "Hey, everybody, there’s some psycho driving the wrong way on I-90!" "Oh no!" gasps the man. "My wife takes that highway home after work, and it’s about that time." He quickly calls his wife and says, "Watch out, baby, there’s one crazy person going the wrong way on the highway." "One?!" his wife replies. "There’s a million of them!"
pizmakaz
21/11/2004 11:05

sõprus meeste ja naiste moodi:
naine ei tulnud ööseks koju, ütleb et ta oli sõbranna juures. mees kõllab 10 teadaolevat sõbrantsi läbi, kõik vastavad, et naist öösel seal ei olnud.
mees ei tulnud ööseks koju, ütleb et oli sõbra juures. naine siis kõllab 10 teadaolevale sõbrale. 5 neist vastavad et mees oli öösel seal ja ülejäänud 5, et mees on veel praegugi nende juures.
rosco
21/11/2004 13:29

kle pizmakaz sul naljad otsa ei saa ve:D

Mehel on alati iga teema kohta mingi joke taskus ootamas.
pizmakaz
24/11/2004 09:55

kaks pede lendavas lennukis üle ameerika mandri ja ühel tleb kange kihk piale, teine ütlib et ei saa teised vaatavad.
1"aga õhtul kui teised magavad?"
2"võib-olla siis küll"
jõuab õhtu kätte ja esimene jälle oma asja ajama et vaja ikke taha saada.
2 "küsi midagi äkki kõik ei maga, kui keegi ei vasta siis magavad j a saab"
1"kas coca-colat saax?"
keegi ei vasta, teevad siis oma asja ää
ommikul stjuardess küsin ühelt mehelt ,et kuda siis lend möödus
mees "mudu norm aga veic külm oli"
stjuardess:"mix te siis tekki ei küsind?"
mees"ei julgend ma midagi küsida, üks mees küsis coca-cola`t ja sai niimoodi taha et vähe polnd"
Taurus
24/11/2004 10:11

jajaa. jälle vana ja hea :D
aga selles "vallas" on ikka kõige parem anekoot siin teemas ka olemas, see kui mees läks selle psühholoogi juurde :)
pizmakaz
24/11/2004 11:56

ja jaa see oli t6esti hää. ma ple ammu oma kõhtu nii kõverasse naernd :)
   Post A Reply
Pages (291): « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... Last »