::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Muusika > so oleks mingit välist helikat vaja

Author
Thread    Post A Reply
wavez
08/12/2005 12:47

so oleks mingit välist helikat vaja

budket pole just suur, nimelt 1500-2000 eeku

ise mõtlen hetkel fireware 410 peale...aga keegi, kes rohkem teab, oskab äkki midagi paremat soovitada?

tänksss joo
Edit/Delete Message Reply w/Quote
wavez
08/12/2005 13:33

ok, vaatasin veidike ringi, ma ei saa vist mitte sittagi selle raha eest :]
Loudy
08/12/2005 13:34

ega jah sellise raha eest vist midagi väga head ei saa.
kui siis mingi lihtne usb lahendus:
http://www.rolandus.com/products/de...1&ProdID=UA-1EX
wavez
12/12/2005 20:39

tänan...unustasin öelda, et midi peab ka olema kindlasti...aga ok, sain aru, et raha veel vaja kõvasti juurde.
Method187
17/12/2005 21:33

jah selle raha eest eriti midagi ei saa ainus selle hinna eest oleks mingi creative-i toode neil on kah midi olemas ja peaks nagu hakkama saama küll kui aga pci lahendusest piisab siis ei oska nõu anda....
läpaka lahenduse koha pealt julgeks aga seda soovitada!
http://www.dv247.com/invt/27464
hind on hea kuid kaart on seda väärt!:)
dr3xl
18/12/2005 03:45

mingi algelisema m-audio/ediroli/vedamise korral yamaha junni peaks ju saama.
wavez
16/02/2006 14:24

worddd...selle teema jätkuks, olen nüüd juba mõnda aega m-audio edirol ua-25'e omanik. hiljuti tekkis üks probleem, nimelt muusika kuulamisel käivad helist vahel vaikselt igast krabinad läbi, ei, lood ei ole vinüülilt või midagi :)...ses suhtes, et tavalise mp3'e mängimisel. latency panin põhja, kvaliteet on pandud 44100 peale. ma ei oska rohkem midagi teha. on keegi samas situatsioonis olnud ja asja lahendanud? lähen vaatan veel ringi aga kui keegi midagi soovitada oskab siis laske käia!
Conflict
16/02/2006 18:04

m-audio ja edirol on kumbki erinev tootjafirma, nii et säärase nimega kaarti ei saa olemas olla.
mismõttes latency põhja? kõige suuremaks või kõige väiksemaks?
ja winampi vms programmiga muusikat kuulates ei loe see latency enivei midagi, see tuleb sequencere kasutades mängu.
kain
16/02/2006 18:22

wavez:
worddd...selle teema jätkuks, olen nüüd juba mõnda aega m-audio edirol ua-25'e omanik. hiljuti tekkis üks probleem, nimelt muusika kuulamisel käivad helist vahel vaikselt igast krabinad läbi, ei, lood ei ole vinüülilt või midagi :)...ses suhtes, et tavalise mp3'e mängimisel. latency panin põhja, kvaliteet on pandud 44100 peale. ma ei oska rohkem midagi teha. on keegi samas situatsioonis olnud ja asja lahendanud? lähen vaatan veel ringi aga kui keegi midagi soovitada oskab siis laske käia!

lemme guess, sa kasutad line out väljundit? ma ei tea mis kaart sul täpselt on aga soovitan soojalt kasutada analogue oute mis ma eeldan, et peaks sellel kaardil olemas olema...endal oli sama teema kunagi (kraginad 2nd staff) hoontech dsp24 value kaardiga
wavez
19/02/2006 17:51

m-audio ja edirol on kumbki erinev tootjafirma, nii et säärase nimega kaarti ei saa olemas olla.
mismõttes latency põhja?

haha, hea pang, koos kaardiga ostsin ka ühe m-audio mic'i, sellepärast pidasin kaardi ka m-audio omaks.

latency on jah maximumi peal.

lemme guess, sa kasutad line out väljundit?

nah, kaart on ühenduses usb kaudu, ja sealt headphone output.

rolandi kodukalt võib välja lugeda, et asi võib vist vaid selles olla, et mitu asja võivad ühte IRQ kanalit jagada ja see põhjustab sahinat ja muud huinjaad. mul peaks aga IRQ täiesti audio käsutuses olema...damn, ma olen täiesti fed up! rolandi kodukal pole isegi maili, et saaks ühendust võtta. või ma lihtsalt ei leia seda. blää
wavez
20/02/2006 21:58

ok, sain vist jaole, tundub, et liiga suur pinge on asjal, karbi kaanelt 100 volti. vaja kinnitada millegi külge...hoopis selline asi siis.
   Post A Reply