::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Muusika > >> Dzheimz & Ninja - Karjala ( Lizon remix )
Pages (2): [1] 2 »    
Author
Thread    Post A Reply
lizon
10/06/2006 00:57

>> Dzheimz & Ninja - Karjala ( Lizon remix )

192kbps
6min.46secs
May 2006

http://www.reddragonrecordings.com/...izon_remix).mp3
Edit/Delete Message Reply w/Quote
Taurus
10/06/2006 01:58

see on jha kvaliteeeeet:))))
unkind
10/06/2006 10:23

läheb vinily peale ka w
lizon
10/06/2006 10:24

ei ole enam plaanis seda release'ida, seepärast ka see link siin ylal
enjoy
unkind
10/06/2006 10:56

ok ok ,selge
kuigi vääriks kohta vinüülil kyll :)
kemal1
10/06/2006 11:12

jep !!
b0ne
10/06/2006 13:48

nothing special.
Taurus
10/06/2006 14:10

oeh b0ne, sa pole ka üldse lihtne inimene
unkind
10/06/2006 14:24

lihtne puuraidur :D
inZtance
10/06/2006 15:49

b0ne:
nothing special.

irw, jea b0ne, sa oled ka yberkvaliteeditundlatega mees meil, toodad ainult sellist geniaalsust hommikust 6htuni, et kuku v6i pikali:) respekk.
b0ne
10/06/2006 22:16

no tere hommikust, oma arvamust ei saa ka avaldada nii et sepikud selga ei lendaks. katsuge oma erutust varjata kuidagi.
inZtance
10/06/2006 22:20

misasja, 2ra ole nii paranoiline, ainult kiidus6nadega oli tegu ju.
b0ne
10/06/2006 22:21

inZtance:
misasja, 2ra ole nii paranoiline, ainult kiidus6nadega oli tegu ju.

selge pilt siis.
inZtance
10/06/2006 22:24

.
delic
11/06/2006 01:53

külmaks jättis
DeeJott
11/06/2006 10:36

(10:48:00) (@Conflict) see krdi lizoni remix karjalast on ju täitsa mõttetu
(10:48:15) (@Conflict) milleks oli vaja head lugu torkima minna
(10:59:26) (+DeeJott) ega suurem asi just polnud jah
(10:59:31) (+DeeJott) lihtsalt läks kõrvust mööda
Mierda
11/06/2006 11:29

mitte päris üks suur 0 aga mõttetu suht küll jah :p
lizon
11/06/2006 21:32

päris naljakas on siin seda kriitikat lugeda ausalt öeldes, andke siis andeks et ma oma aega ja ajurakke selle peale kulutasin ja midagi eesti trummi ja bassi panustasin. huvitav kui paljud praegused eesti trummi ja bassi deejotid "Karjala't" mängivad ? Ja kui paljud neist uuendatud "Karjala't" kindlasti mängida ei taha ? Ja kui paljud yritustel olijad selle loo ajal seisma jäävad kuna originaal oli ikkagi sitaks parem ?
ainult viriseda oskavad kõik, mõtlesin et ei ole nii ylbe ja jagan seda siis kõigiga aga vaat vist peabki kõik asjad ikka oma arvutisse jätma.
huvitav fakt on ka see et väljaspool eestit on loole ainult kiidusõnu jagatud, olenemata sellest kas originaali on kuuldud või mitte.
mis siis ikkagi on oluline : kas see et mingisugune lugu jääbki ajalukku või see et leidub inimesi kes ajalugu uuesti üles võtavad oma visiooni järgi...
mõelge natuke
Mierda
11/06/2006 22:05

:'( ilus kõne, võtan oma kõik sõnad tagasi ja ütlen et pole minu stiilis lugu lissalt
inZtance
12/06/2006 07:04

ma lugesin just yhte 2004 aasta raideni intervjuud :

I always reconstruct the tune so it’s almost identical to the original, and then totally twist it drawing from a certain part that gives me a vibe. I think remixing should be keeping the original vibe of the tune, but stamping your own personality onto it.

imho seda t2pselt on Lizon teinud, tema k2ekirja tunneb remiksi juures 2ra, aga samas on ka Karjalale omased elemendid h2sti j2etud sisse - respekt Lizonile, et ta julges v6tta sellise projekti k2sile - see et teile tema k2ekiri, stiil ei meeldi, on juba teine teema - aga jah, eks viriseda oskavad k6ik.
Taurus
12/06/2006 08:04

no eestlasel pole kunagi hea ju, ammu teada tõde, igast peod ja maailmastaarid, kes siin kõik meil käivad, aga ikka üks hala kogu aeg:/
Taurus
12/06/2006 08:08

DeeJott:
(10:48:00) (@Conflict) see krdi lizoni remix karjalast on ju täitsa mõttetu
(10:48:15) (@Conflict) milleks oli vaja head lugu torkima minna
(10:59:26) (+DeeJott) ega suurem asi just polnud jah
(10:59:31) (+DeeJott) lihtsalt läks kõrvust mööda

selle eest annab Ryytel järgmisel aastal ilmselt ülima tõe teenetemärgi kotkaristi
( no hard feelings )
delic
12/06/2006 08:56

halage nüüd kui halb on kriitika. kas ma peaksin nüüd oma arvamust selel loo kohtma muutma, kuna raiden võib teistmoodi arvata? ma ei kahtle üldse, et see on kellegi jaoks hea lugu, aga mind jätab see igatahes külmaks. sry, mulle meeldib originaal rohkem ja kõik. ma lootsin lihtsalt rohkem sellest loost ja pidin pettuma. sry, pole minu maitse. ja üleüldse võiks arvestada ka sellega, et tuleb erinevaid arvamusi, kui siia mõni lugu ülesse riputada. see ei tähenda veel, et edaspidi peaks sellist asja vältima
lizon
12/06/2006 09:33

mul pole midagi konstruktiivse kriitika vastu, kuid siit lugedes : mõttetu; kylmaks jättis; originaal meeldib rohkem... siis sygavalt kahtlen kas tegemist on kriitikaga, pigem on tegemist mingisuguse suvalise virinaga ja seda ma siiski taunin.
lizon
12/06/2006 09:35

ja mõiste all väljaspool eestit pidasin ma silmas inimesi kes on aastakymneid muusikaga tegelenud ja kelle n.ö. kõrva usaldatakse ka näiteks erinevate lugude välja sort'imisel saatmaks neid võimalikele pressimistele, kui neilt on tulnud positiivne vastukaja ja siin boordil mitte kellelegi ei meeldi siis, khm.. no maitea
Katzy
12/06/2006 10:17

pff:D no see on ammu teada et eesti foorumites paraku mingit positiivset vastukaja leiab..kui Lizon ära selle pärast küll siin inimestega pahandama hakka...see on ju nende arvamus.
drone
12/06/2006 10:37

kui ma trummibassi mängiks siis vahest viskaks ikka plaadi peale :) kohaliku saundi järgi on alati hea ringi tuuseldada
delic
12/06/2006 10:41

lizon:
mul pole midagi konstruktiivse kriitika vastu, kuid siit lugedes : mõttetu; kylmaks jättis; originaal meeldib rohkem... siis sygavalt kahtlen kas tegemist on kriitikaga, pigem on tegemist mingisuguse suvalise virinaga ja seda ma siiski taunin.

normaalne kriitika on siis väga hea, super, kvaliteet jne. stiilis kommentaarid, aga täpselt vastupidised on taunitavad.

ühtedele meeldib, teistele ei meeldi. nii on ikka olnud ja on ka edaspidi.
lizon
12/06/2006 12:17

konstruktiivse kriitika all pidasin pigem silmas KONSTRUKTVIISET KRIITIKAT

delic:
normaalne kriitika on siis väga hea, super, kvaliteet jne. stiilis kommentaarid, aga täpselt vastupidised on taunitavad.

ühtedele meeldib, teistele ei meeldi. nii on ikka olnud ja on ka edaspidi.
delic
12/06/2006 12:57

virisenud siis kiitvate postituste kallal ka juba
no nii. see lugu on igav ning täiesti tühi minu jaoks. kui seda põhisoundi seal loos poleks siis oleks asi lihtsalt auk. toimub pidev ootus, aga kui see oodatav hetk kätte saabub, siis alles mõistan, et polnud midagi oodata. dropid on tühjad ja igavad ning see bassiliin seal on ka mannetu.

kui see lugu peaks klubis tulema sisi sisustaksin oma aega pelta külastamisega või joogijärjekorras seisuga

aga ära lase minu arvamusest ennast häirida. mulle lihtsalt see lugu ei meeldi, see ei tee sellest kohe sitta lugu. tegu on lihtsalt minu arvamusega. loe positiivseid kommentaare ja mõtle neile, mitte sellistele nagu mina kirjutasin. sul on häid lugusid ja kindlasti tuleb neid veel
   Post A Reply
Pages (2): [1] 2 »