::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > psychedelics
Pages (57): [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... Last »    
Author
Thread    Post A Reply
Side Note
31/07/2006 13:25

psychedelics

Tervist ,mõtlesin ,et äkki viitsib siinne rahvas jagada oma psühhedeelse-hallutsiogeense maailma kogemusi. Kes kuidas on trippinud ,mida teinud ,mis sett ja seting on olnud?(vaimne ettevalmistus ,koht ,muusika, kaaslased ,aine ise jne) .Kas keegi näiteks ka sügavamatel otsingutel käinud(suuremad kogused).Millised jäljed ellu jätnud ja nii :)
Edit/Delete Message Reply w/Quote
Katzy
31/07/2006 14:17

vabalt.....:D

kõige paremaks seene tripiks olen mina pidanud korda... kui tegime seened sisse kuskil kella3 paiku öösel kui oli pime ja need hakkasid tööle täpselt siis kui hakkas päike tõusma...nii et jõe kaldal päiksetõusu vaadata on ikka liiga hull...avastad värve ja asju mida arvasid et ei ole olemas.... üleüldse igasugused sellised tripid obn looduses kõige paremad.. kindlasti head sõbrad keda võid usaldada ja kellega on hea annab ka asjale palju juurde....

umm..seoses jälje ellu jätmisega ma arvan et väide... peale proovimist ei ole kunagi enam endine on tõsi.. kuna ühe nö. tripiga muutub mõttemaailm ja üleüldse avad silmad paljudele asjadele mida ennem ei osand vaadata..:)
Side Note
31/07/2006 14:29

eh ,just ..pole ise veel täisväärtusliku looduse kogemust saanudki ,kuidagi poolikuks alati jäänud ,loodan sel suvel veel ära korraldada :)...mingi hea looduse kogemuse ja loodusvaimude kogemiseks oleks tsipa suuremat kogust vaja ehk ka usun ...mingi 3-4g seeni näiteks
karu
31/07/2006 14:30

3-4g head seent teeb imet!
Taurus
31/07/2006 14:30

Looduse nautimiseks ei pea üldse mingeid hulle koguseid hulle asju panema, piisab loodusest endast (heast kõssist siis :)) ja headest sõpradest ning ilusast ilmast ;)
phibbs
31/07/2006 14:50

ei tea pole kokkupuuteid olnud
Unt
31/07/2006 15:44

Taurus:
Looduse nautimiseks ei pea üldse mingeid hulle koguseid hulle asju panema, piisab loodusest endast (heast kõssist siis :)) ja headest sõpradest ning ilusast ilmast ;)

Tavaliselt on targem seal suud mitte lahti teha, kus ei osata kaasa rääkida. Tee seeni või midagi sellist ja tule siis uuesti rääkima, et looduse nautimine on see, kui sa kuskil kõrkjapõõsas endal savust ila tilkuma tõmbad.
Taurus
31/07/2006 15:48

:D Istu 4
4 paraku sellepärast, et roppudest sõnadest jäi vajaka.
Julgus kokku Unt ja pane ka mõni trip kirja, sul ju neid jagub :)
farmakoloog
31/07/2006 16:35

hape üle kõige!!!
igast muid häid asju on muidugi ka...
ja nalja on ikka sitaks saanud käed sulavad pea külge kinni jne :D

mingi 90% trippidest on olnud kuskil looduses linnadest waaay eemal
Unt
31/07/2006 16:41

Taurus:
:D Istu 4
4 paraku sellep�rast, et roppudest s�nadest j�i vajaka.
Julgus kokku Unt ja pane ka m�ni trip kirja, sul ju neid jagub :)

Ei kavatsegi oma salajasi mõtteid ja mõttekeerutusi kellegagi jagada, eriti veel mingis foorumis.
Side Note
31/07/2006 16:55

phibbs:
ei tea pole kokkupuuteid olnud

:) ..hm ..mõtle nüüd hästi järgi
phibbs
31/07/2006 17:22

minu k6ige hullem oli siis kui k2isime
kesk-eestis seeni ja ancu laksimas.
p6hi nali oli see, et me ei v6tnud yldse makki
kaasa ja Virve pleieril said kahh akkud tyhja
ks..
kell oli 12 saanud ja tegin sampuse lahti.
Kaupo ja Silver olid l2inud l6kke22rest
metsa poole, otsima midagi
ning kuu paistab taevas niiet, mul hakkas 6udne.
"Virve, kas sa n2gid seda? Kuu tundus justkui
v2rvivahetuvat?"
Virve kallab veel peot2ie seeni endale suhu..
j2rsku haarab Virve mul k2est.. ning ytleb et
ma olen kummitus sest ma olen 2ra muutunud.
ma vastu: " mida sa ajad ma just vaatasin j6e
peegelpildist et ma olen nii nummi"
Kell hakkab 1 saama, peab jutti tegema lausus
Virve peale.

Side Note:
:) ..hm ..mõtle nüüd hästi järgi
Mierda
31/07/2006 21:10

hahahahaaaaaaaaa kas see on tõsi mis rääkisid phibb? XD :D:D:D
väga hull see on just kui anekdoot minu jaoks :p
Side Note
31/07/2006 22:59

absoluutselt reaalne tundub ju :) .Endal oli kõige kaugem kogemus esimesed seened eelmine aasta mida tegin ,mingid maitsvad shokolaadikuubikud Londonist ,kus seenepoisid sees.Mingi 2,5 vist ühes. Siiani pole nii teemasse enam läinud kui siis ,värvilised energiakoridorid ja voolav asi õhus ,mis enne olevat olnud muusika kuskil korteris talvel :)..a piisavalt müstiline oli ,et neli seina ei muutunudki rõhuvaks...muidugi kõigi nende "ajuainete" juurde kuulub mahv ,mis reisi jälle lainetama lööb.
lizon
31/07/2006 23:52

mis te ajate siin, kärbseseeni tuleb süüa ja siis oksendada metsas
Side Note
01/08/2006 08:01

kah variant :) ,kerge puljong termosesse kaasa ja matkale. Olen kuulnud ka kuivatatud kärbsekate suitsetamisest ja söömisest ,a ei pidavat töötama erilist. "kuum tee" pidi kõige kindlam lahendus olema ja tripp pidi ise täitsa tugevalt hallutsiogeenne olema. Ega siis Karjala muinasaja-mehed niisama pole Virolastelt kärbseseene kübarakesi põhjapõdra nahkade vastu vahetamas käinud :)
phibbs
01/08/2006 14:36

hee, enamv2hem... Virve m6tlesin v3lja tglt :D
sest ei olnd mingit naist sebida sinna matkale hahaha :D

Mierda:
hahahahaaaaaaaaa kas see on tõsi mis rääkisid phibb? XD :D:D:D
väga hull see on just kui anekdoot minu jaoks :p
karu
01/08/2006 14:41

Taurus:

jep, nii ta on
Side Note
02/08/2006 07:12

Taurus:

No jah muidugi võib täiesti niisama päikeselisel metsa-aasal istuda ja linde kuulata ,väga rahustav ja mõnus. Aga kui juba hea mahv mängus ,võib se istumine väga tripiks ära minna. "Piisab loodusest endast" ,-piisabki ,kui näiteks seeni tarbida ,sama puhas loodus vähemalt kui mahv :).Lihtsalt taotlused on erinevad ja siin threadis pidasin silmas just psühhedeelseid kogemusi. Muidugi kui korra või mõned korrad seal maailmas ära käidud ,võib looduses tõepoolest sama sügavaks ka ilma mingi "abivahendita" minna...arvan ma :)
karu
02/08/2006 07:17

hehe. ok aga jah, ma isegi senkse paar korda proovinud. esimene tripp oli suht hull. sõber amsterdamist tõi hunniku tai seeni. nalja kui palju
karu
02/08/2006 07:19

muidu, kas keegi kunagi üksi on trippinud ? selles mõttes just, et kui sõpradega hängida siis tripp tavaliselt kõige hullem lend kuhugi kaugustesse nii vägagi ei ole. sõbrad ju hoiavad sind maapeal vähekenegi, ja vastupidi. kuid olen kuulnud kuidas tõesliselt kosmosesügavikke avastada, et tulebki üksi see rännak ette võtta
Side Note
02/08/2006 07:29

proovisin üksi ...juhtus just sobilik aeg olema(vähemalt tundus) ,nimelt elekter läks ära mingi päev korterist ja jäi nii nädalaks ajaks :) E***i Energia nussis sellega nädal aega ,et seda tagasi panna ,reede õhtul otsustasin trippida üksi ja küünaldega , koguseks üks stämp. Usun siiski ,et kogus oli piisavalt väike ..kuna reaalsed asjad nagu muusika puudumine ja üksi lebamine tulid pidevalt meelde ,lõpuks panin padja pea peale ja hakkasin sõrmedega vastu patja trummeldama ,nii kaks tundi järjest vist .sest asi kiskus ikka väga loopi ära ,üks hetk hakkas müristama ja sadama ,kui trummeldamise lõpetasin jäi järsult vihm järgi..see vist oli kõige jaburam juhus selle tripi jooksul ,magama minnes olin kindel et olin mingi kosmiline rainmaker.

*kavatsen üksi veelkord trippida mingi aeg ja natuke suurema koguse ,usutavalt seentega :)
Taurus
02/08/2006 08:12

tnx SideNote asjaliku reply eest ;)
raudselt on üksi kõige šefim.
karu
02/08/2006 09:00

jep, väga kaif oleks teada kuhu su enda fantaasiad ning mõtted sind ennast viivad ja just ilma maiste faktoriteta, nagu musa, sõbrad jne
Taurus
02/08/2006 09:19

Andromeelsus

Sellise oma pärase mõistega tähistaksime isiksusest avalduvat seisundit tähelisusele staarlikkusele.

Kahestus

Mida see tähendab ja nimelt isiksus ilmneb ise enda kahes olekus jaatus ja eitus.

et siis mõned mind iseloomustavad ja üksi enim väljenduvad jooned
Mierda
02/08/2006 20:31

oh rsk siuke seeneisu tuli lampi...
et on eestis üldse midagi normaalset saadaval või aint siukest mida pead kilode viisi sisse ajama et kammiks?
rääkige et mida tasub seene paugu all teha ja mida mitte jms...andke tippe ühesõnaga
Taurus
02/08/2006 20:32

eino seda muidugi
aga ei viici nagu põllult lampi korjata

Mierda, kuskil siin foorumis on isegi ma panin ülesse pildid, 1 oli mingi ilus sinine seen, mille leidmine pidava palju rõõmu tegama:D
ma arvan, et otsi E topicus:D
Spectral
02/08/2006 20:47

Mierda:
mida tasub seene paugu all teha ja mida mitte jms...andke tippe ühesõnaga

doesn't make any difference, does it?
Taurus
02/08/2006 20:53

y, good answer ;)
Side Note
02/08/2006 22:00

http://www.youtube.com/watch?v=1HhA...=sacred%20weeds

Siin üks üsna teemas video ,kuna siin ennem ka kerge kärbseseene jutt läbi käis. Video ise on 45 minutiline saade punasest kärbseseenest ja selle tarvitamisest eri kultuurides jne...mis aga selle video heaks teeb on see ,et on kaks katsealust kes neid sisse võtavad kaamerate ees ja teadlaste grupp kes seda protsessi jälgib :) .Video koosneb viiest 9 minutilisest osast ,need leiate sealt samalt lehelt.
   Post A Reply
Pages (57): [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... Last »