::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > kivi
Pages (116): [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... Last »    
Author
Thread    Post A Reply
karu
18/08/2006 10:10

kivi

kes teeb kivi, kes ei tee kivi, kes teeb siis miks, kus, millal, milleks, kui tihti, kuidas ja mis kivi teeb. kes ei tee, siis miks ja mis kivi juures ei meeldi.
Edit/Delete Message Reply w/Quote
Mierda
18/08/2006 10:40

mina teen, naer on minu elu mõte, kõikvõimalikes huvitavates kohtades looduses ja sõprade pool ka, kui isu on, tore on, oleneb paljudest asjadest, plastikbongist õis tubakaga.
karu
18/08/2006 10:59

üks asi mida ma teha ei suuda on õit tubakaga läbi piibu teha, ok vessarist veel. jointti loomulikult veidi röstitud tubakat ka lisaks.
karu
18/08/2006 11:01

samas üritangi võimalikult palju joindist teha, siis saab ikka mõnusalt kivisse üle terve keha. ma ei tea miks aga kui piibust teen siis seda uimast teemat esineb rohkem. joindist vahepeal kohe tuleb ilge energiapauk peale
Katzy
18/08/2006 12:25

um.. ok:D minu arvamust on vist enamus juba kuulnud aga ok.. kunagi kui veel päris noor ja loll olin siis tegin kivi pidevalt... ilgelt tore ja lahe oli.. kahjuks olen ma üks nendes kellel kadus tänu kivile igasugune motivatsioon midagi tarka teha.. v nt. koolis käia... et siis kool jäi taha plaanile, trennid ja muud asjad sammuti.. tegin kivi ilgelt lahe.. passisin pool päeva tühja ja magasin...
mingi hetk sai saibal sellest ja lõpetasin ära... kusjuures see on vist üks paremaid otsuseid mis ma teind olen.
Miks ei meeldi? Ei meeldi selle pärast et mul on juba paha vaadata neid potheade kes päevad läbi tõmbavad, telekat passivad ja mitte midagi ei viitsi teha... Pooldan täiesti kivi tegemist nt. peol, nädalavahetustel, või hetkedel kui tahad lõõgastuda... kuid ma kahjuks ei poolda seda et iga het on vaja lõõgastuda või et kui midagi teha poole siis: oh teeks kivi. Sest lõpuks ongi kogu aeg igav ja hommikul ärgates tahaks juba tõmmata. Kivi on suhtumise asi ja ma arvan et seda ei tohiks ära kasutada...tõmmaku pealegi, ei keela kellegil kuid ära lase enda elul segama hakkata viiditegemist...kurb,kuid näen ma selle ära kasutamist tihedamini:(
DeeJott
18/08/2006 13:38

ei tee. miks? sest ei ole kiviraiduritest sõpru siin gaza sektoris
Taurus
18/08/2006 14:25

Kui iga päev teha, siis olen Undiga nõus, et nüristab ära. Katzy jutt on ka täiesti mõistetav.
Kuna ise eriti alkoholi ei tarvita ning sigaretti ei suitseta, siis nädalalõppudel on aga eriti mõnus kuskil looduses trippida, nii kaua kui ilm lubab, minul on see kivi pigem suve tsillimise teema. Rõveda sügise saabudes pole enam eriti lahe kuskil tõmmata, kuna siis muutuks asi nagu mingiks sundtegemiseks vihma käes.
Asi on mõõdukuses, igapäevane kivi ei ole aga mõõdukus, vaid vajadus, rääkigu asjaosalised, mida tahes.
Ja Deejotil on ka õigus, kivitamine toimub ikka nendega, kes kõik teevad, kui need puuduvad, siis ei tehta ka.
Kiviga on veel see hea asi, et asjasse mõõdukalt suhtudes ei muutu see rutiiniks, vaid meeldivaks meelelahutuseks. Naer on ka väga positiivne, ma olen üldse kuidagi paremuse poole kogu aeg liikunud.
Negatiivseks pooleks parakad, mis mingil hetkel võivad ikka väga julmad olla.
Päikest :)
delic
18/08/2006 15:04

millest on tehtud eve kivi?
Taurus
18/08/2006 15:15

õhust ja armastusest?
unkind
18/08/2006 15:42

suitsetan kyll ,nv tavaliselt ...vahest harva ka nädala sees. suitsetan valitud seltkonnaga, vahest ka 1 aga jah kõssi on ikka seltkonnaga parem teha.
mingit rämedat everyday smokimist ei poolda.
iga mandi liig tarbimine on jobu.
unkind
18/08/2006 16:02

Katzy:
Miks ei meeldi? Ei meeldi selle pärast et mul on juba paha vaadata neid potheade kes päevad läbi tõmbavad, telekat passivad ja mitte midagi ei viitsi teha... Pooldan täiesti kivi tegemist nt. peol, nädalavahetustel, või hetkedel kui tahad lõõgastuda... kuid ma kahjuks ei poolda seda et iga het on vaja lõõgastuda või et kui midagi teha poole siis: oh teeks kivi. Sest lõpuks ongi kogu aeg igav ja hommikul ärgates tahaks juba tõmmata. Kivi on suhtumise asi ja ma arvan et seda ei tohiks ära kasutada...tõmmaku pealegi, ei keela kellegil kuid ära lase enda elul segama hakkata viiditegemist...kurb,kuid näen ma selle ära kasutamist tihedamini:(

njaa nõus su jutuga.
Feral
18/08/2006 17:04

kunagi tegin pidudel vms. enam ei viitsi. ja kui mõtlen ühele oma sõbrale, kes on ennast täiesti ära tõmband juba, siis ei teki erilist tahtmist ka.
Mierda
18/08/2006 19:46

mul on täiesti ära tõmmand sõpru rohkem kui 1 :D
Taurus
18/08/2006 22:06

Asjadel ei tohi enda üle võimust saada minna, nii nad hakkavadki su elu kontrollima !
kemal1
18/08/2006 22:16

Katzy:
um.. ok:D minu arvamust on vist enamus juba kuulnud aga ok.. kunagi kui veel päris noor ja loll olin siis tegin kivi pidevalt... ilgelt tore ja lahe oli.. kahjuks olen ma üks nendes kellel kadus tänu kivile igasugune motivatsioon midagi tarka teha.. v nt. koolis käia... et siis kool jäi taha plaanile, trennid ja muud asjad sammuti.. tegin kivi ilgelt lahe.. passisin pool päeva tühja ja magasin...
mingi hetk sai saibal sellest ja lõpetasin ära... kusjuures see on vist üks paremaid otsuseid mis ma teind olen.

yee . kivi või mis iganes rohaline-pruun(loetisena ei pruugi värvist aru saada maha).super! keemia ruulib!!!!
karu
19/08/2006 02:23

keemia on huvitav ainult teoorias, praktilist osa ei kasuta
adapter
19/08/2006 02:56

pmst iga päev,sest et ei oska munnigi muud teha vabaajaga...
Taurus
19/08/2006 08:08

keemias on see osa huvitav, kui nt. plastpudelisse panna soodat ja äädikat peale valada ning siis raputada ja kohe visata
Taurus
19/08/2006 09:20

(loetisena ei pruugi värvist aru saada maha)

mõtlen ja juurdlen, kuid ikka ei saa aru lausest...
karu
19/08/2006 10:56

kütan ka kivi suht normaalselt, kuid ei arva et olen tänu sellele laisaks muutunud, sest noh kolm töökohta, bänd, trenn, sõbrad .. tegevust ikka jagub, kodus olles siis vist ainult magan
eQ
21/08/2006 18:42

ma olen koguaeg kivis.. või õigemini enamuse ajast..
ja tööjuures öeldakse ikka ja jälle "tee kivi! "

ei pääse sellest kivist mittekuidagi moodi..
..a muidu hetkel ei ole kivi, kuid ikka olen kivis.. vms..
Eastsider
21/08/2006 19:16

Ma enam ei tee kivi, kuna mulle ei meeldi kivi maitse ega toime. Võibolla see õige toime meeldiks, kuid ülimalt kivistunud mulle ei meeldi olla .
karu
21/08/2006 20:01

kivi teen aga päris kiviks pole ennast juba ammu tõmmanud. peale tööd üks kõss teeb imet
Taurus
22/08/2006 00:18

njura:
mm, mis siis on?
ma olen seda lihtsalt niisama tassis teinud. kunagi, aastaid tagasi, kui ma veel pisem olin, siis lugesin mingist laste võluraamatust seda äädika ja sooda värki. siis tegin ja imestasin.

siis on nii et jookse:D
kuna jube pauk käib:D
karu
22/08/2006 07:23

jep, kork tuleb ka ikka enne peale keerata :P
jyrta
22/08/2006 09:49

kivi jah...käib igaasjaga käsikäes :s:d
sistah
22/08/2006 10:18

mmm jep..
karu
23/08/2006 10:58

eQ:
ma olen koguaeg kivis.. või õigemini enamuse ajast..
ja tööjuures öeldakse ikka ja jälle "tee kivi! "

ei pääse sellest kivist mittekuidagi moodi..
..a muidu hetkel ei ole kivi, kuid ikka olen kivis.. vms..

mis töö see siis veel on ?
Katzy
23/08/2006 11:01

botaanik?
karu
23/08/2006 11:10

:D

või siis degusteerija
   Post A Reply