::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > Küsimus Dj-nduse kohta
Pages (13): [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... Last »    
Author
Thread    Post A Reply
Kapuuts
28/08/2007 09:02

Küsimus Dj-nduse kohta

Tean et siin foorumis on päris palju Dj-sid,niiet vast mingeid soovitusi siit saab ikka algajale.See mõte juba mul aastaid olnud,et dj tehnika endale muretseda kui mitte pea aastakümme juba,siiani see igasuguste asjade taha jäänud,põhiasi ikka finants.Aga et mis soovitusi jagate tehnika ostmisel?Ega praegugi ei tahaks alguses palju pappi sellele magama panna,et vaadata kuidas see asi ülce reaalis mul välja kujunema hakkab.Kas meeldib üleülce jne.Et teisisõnu mingi 3k - max 5k vinüülimängija peale ja no pult midagi taolist.Eks hiljem saab ju midagi paremat ja kvaliteetsemat muretseda.Niipalju olen oma kodutööd teinud et tuleks ikka direct drivega mängijad osta.Ja tundub ka et DjStore üks Eesti soodsaimaid kohti kust tehnikat muretseda saaks.Tahaks rohkem infi,kogemusi kuulda selliste masinate kohta nagu Numark TT1650,TT200
Stanton T.60,T.80
Ja noo muusika mida mängida tahaks oleks ikka põhiliselt DnB aga noo ka Techno ja House.
Edit/Delete Message Reply w/Quote
Marinaa
28/08/2007 09:28

max 5k eest vist ei saa täiskomplekti. niipalju kui mina uurinud olen. noh samas ma pole nii asjatundja ka :)
Kapuuts
28/08/2007 09:30

ee ma ei mõtlenudki 5 kilo eest täiskomplekti vaid et 3-5 kilo per vinüülmängija.
Marinaa
28/08/2007 09:31

aa sry, minu viga sel juhul :)
DeeJott
28/08/2007 10:49

kui ma mingi komplekti ära lahendan, siis 2x stantoni t80 grammarid ja stantoni sa5 mixer
kain
28/08/2007 11:03

alla technics 1210mk2 ei tasu osta, standard. hoia parem puldi pealt raha kokku.
Taurus
28/08/2007 11:12

oot Kapuuts, sul plaanis mängima hakata?
Kapuuts
28/08/2007 11:21

einoh alguses oma lõbuks ja prakitseerida veica eks siis edasi näha aga huvi pakub asi küll juba aastaid
Kapuuts
28/08/2007 11:33

kain:
alla technics 1210mk2 ei tasu osta, standard. hoia parem puldi pealt raha kokku.

njaa tutikad Technics SL-1210 MK2 8.5 kilo
mingi kasutatud niipalju kui uurisin saaks vast mingi 5-ga kätte aga jah kasutatud asjade ostmisel ole alati kerge risk
Taurus
28/08/2007 11:42

tegeleme ise kasutatud tehnika müümisega.
uuega on samamoodi risk, kui asi töötab, siis asi töötab ja pole vahet, kas on paar aastat kasutet või mitte.
näinud neid uusi asju küll, mis karbist võetud ja ei tööta.
uue ainus + on see, et saab garantii ja muidugi teadmine, et see on uus
Side Note
28/08/2007 11:49

uue ainuke pluss on ,see et ta on uus
Apotecha
28/08/2007 11:59

Kapuuts kle, enne kui ostma hakkad siis võta siin tartu inimestega ühendust, äkki saad kellegi juures proovimas käia ja kogud niikaua raha;) ja kui meeldib ja soovi on tegeleda, siis ostad technicsid
squt
28/08/2007 12:45

Kapuuts:
njaa tutikad Technics SL-1210 MK2 8.5 kilo
mingi kasutatud niipalju kui uurisin saaks vast mingi 5-ga kätte aga jah kasutatud asjade ostmisel ole alati kerge risk

Kui ostad kasutatud Technicsi, siis risk on tunduvalt vähem, sest see on ju fokkin Technics....
Kui tahad ikka osta uut , siis soovitaks Numark TT500 või TTx (kallim)...ise proovisin, kasutasin, mängisin...hea grammar..+ functions (ülihea pitch, reverse, stradi ja pidurdusmomendi reguleerimine ja nii edasi...). Ja on ikka raske ja vastupidav...
Kokkuvõte: ise otsusta, kuid ei tasu osta brand new Technicsid ja sitt mixer, nagu Kain soovitas. Mixer on ikka väga oluline osa su komplektis. Mina enam ei viitsi säästa mixeride peal...100 korda veel kahetsed..;)
Kapuuts
28/08/2007 12:52

Apotecha:
Kapuuts kle, enne kui ostma hakkad siis võta siin tartu inimestega ühendust, äkki saad kellegi juures proovimas käia ja kogud niikaua raha;) ja kui meeldib ja soovi on tegeleda, siis ostad technicsid

heameelega käiks kellegi juures harjutamas,ainuke jama on et need dj-d kes minu tuttavad kuulavad rohkem hardstyle või nii ja kasutavad cd-mängijaid.teisisõnu kasutegur oleks ainult puldi näppimise osas aga ei näe sellel suurt pointi,vaja ikka vinüülmängijaid:)
aga eks ma uurin igatähes netis veel hindasid ja võimalusi
kain
28/08/2007 12:56

ma ei räägi, et osta uus grammar, vabalt saad kasutatud technicsi 5ga kätte, kui neil on pitchi hooldatud siis võib olla 10a vanune grammar ka, töötab ikka samamoodi nagu uus...kui eniveis kodus harjutamiseks siis ma ostaks kyll mingi keskmise puldi, eriti kui raha pole
squt
28/08/2007 13:28

nõus...;) kui oled veel päris algaja...
dr3xl
28/08/2007 13:55

squt:
Kui ostad kasutatud Technicsi, siis risk on tunduvalt vähem, sest see on ju fokkin Technics....
Kui tahad ikka osta uut , siis soovitaks Numark TT500 või TTx (kallim)...ise proovisin, kasutasin, mängisin...hea grammar..+ functions (ülihea pitch, reverse, stradi ja pidurdusmomendi reguleerimine ja nii edasi...). Ja on ikka raske ja vastupidav...
Kokkuvõte: ise otsusta, kuid ei tasu osta brand new Technicsid ja sitt mixer, nagu Kain soovitas. Mixer on ikka väga oluline osa su komplektis. Mina enam ei viitsi säästa mixeride peal...100 korda veel kahetsed..;)

ee, ma ütleks, et numarki mootor kooleb hiljemalt kahe aastaga ära.

ttx1 on suht pädev muidu, numarki kohta

aga käed püsti, kes reverse'i ja pidurdusmomendi/stardi pikkust kasutab

imo suht mittevajalikud asjad

technicsi mk2-del see oht veel, et sealne default pitch control kipub susserdama 0% vahetus ümbruses, seega minu meelest on otstarbekas jootekolb kätte võtta ja see click sealt üldse eemaldada
squt
28/08/2007 14:29

ei tea kahe aastaga või kolme...kasutasin TTx tükka aega....ja ausalt-mulle meeldis see rohkem kui Technics...vaatamata sellele, et kumb on "standard" ja kumb on kallim...Minu jaoks on olulisem Pitch (+-20) ja tugev mootor, mis ma leidsin TTx-l... Maitse asi...Technicsid on "standard"...mina ei ole standartne! ;)
dr3xl
28/08/2007 14:45

squt:
ei tea kahe aastaga või kolme...kasutasin TTx tükka aega....ja ausalt-mulle meeldis see rohkem kui Technics...vaatamata sellele, et kumb on "standard" ja kumb on kallim...Minu jaoks on olulisem Pitch (+-20) ja tugev mootor, mis ma leidsin TTx-l... Maitse asi...Technicsid on "standard"...mina ei ole standartne! ;)

mis sa selle tugevama mootoriga teed, hakkad põldu kündma või? :)

fuck the standards, technics on lihtsalt hea ja kindel värk, ja kui kuhugi mängima minna, suure tõenäosusega on setupis nagunii technicsid.

seda ma räägin kui ex-stantonite omanik (kahjuks ka praegu iganädalane kasutaja olude sunnil - jutt käib ST150 mudelist, kodus olid ST90, millega olin isegi täitsa rahul mingi aeg) ja kui mitmeaastase ttx1 kasutamise staažiga vänt. samuti õnnestus töötada paar aastat panasonicu/technicsi maaletooja juures, kus garantiiosakond oli üle ukse ja tüüpiline laks, miks grammofonid paranduses käisid, oli see, et keegi oli õlut sisse kallanud, või siis lamp (see, mis uuematel on sinise LEDiga asendatud) oli läbi põlenud. mõnel drastilisel juhul ka eelpoolkirjeldatud 0% kammajjaa. aga mootoriga praktiliselt kunagi ei olnud probleeme. need technicsid, mis cafe vs-is seisavad, on minu teada üle 10 aasta vanused kindlasti - ja sealjuures iga nädalavahetus vatti saanud.

ainsad grammarid, mis technicsile kuidagigi vastu saaks, on vestaxid imho.
Lica
28/08/2007 14:49

kui sa oled Tartust siis peaks mainima, et annelinnas paikneb korralik stuudio, võiksid enne seal proovida ja siis edasi mõelda :)
inZtance
28/08/2007 15:09

mtü potsataja vä?:D
Kapuuts
28/08/2007 15:13

Elvast olen ja hmm kuidas see stuudio kasutamine vms välja näeb?Lähed kohale,maksad mingi summa ja .... vms?
Lica
28/08/2007 15:25

inZtance:
mtü potsataja vä?:D

:D nüüd on uus ju Kaunases, Ülejõe poe juures.

aga see kaa jah, aga sinna ma ei soovitaks, tehnika **** :P
Lica
28/08/2007 15:32

Kapuuts:
Elvast olen ja hmm kuidas see stuudio kasutamine vms välja näeb?Lähed kohale,maksad mingi summa ja .... vms?

jap, 1h 100 kr vist..täpselt ei tea.
squt
28/08/2007 15:41

Vestaxid on jah...kogu aeg olid ainukesed Technicsi konkurendid...kuid hakkasime juba rääkima Top klassist...Kapuuts tahab midagi odavat ja vastupidavat....3-5 tonni...Mis võiksid pakkuda selles hinna klassis, härra spetsialist??? :D
Kapuuts
28/08/2007 16:36

t.60?
t.80?
ja squtil oli õige point jah et püüan hetkel tsipa odavama klassi värgi ära ja kui kogu värk meeldima hakkab sis võtan rahad kokku ja ostan midagi paremat,olen enamvähem kindel et enamus ei alusta oma miximiskärjääri kohe mingi 8-10 tonniste technicsitega,vb alustavad ka,mida ma sellest tean aga arvan vähemalt.kuulsin ka et pärast vb võtab ümberharjumine jälle veica aega a noo siis on vähemalt mingi skill käes ja ei ole nii hull
squt
28/08/2007 16:51

t80 on parem, kuid mõlemad on tehtud plastikust...
võtaks parem numark tt200...http://www.djstore.ee/pood/product_...products_id/997
dj store-ist saab 4150 eeki eest...või püüa ikkagi kasutatud technicsi saada...
Kapuuts
28/08/2007 16:54

ook pean meeles teen väikese technicsi otsimistuuri siis:)
Taurus
28/08/2007 16:55

Dj Kapuuts (tech house, techno, dnb)

hmm, kõlab päris huvitavalt
igal juhul edu!
squt
28/08/2007 16:55

DJ K-Puuts :)
   Post A Reply