::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > ow kes see kutt siin soomest on?

Author
Thread    Post A Reply
DeeJott
11/02/2008 15:30

ow kes see kutt siin soomest on?

make noize.

tahaks sult küsida, et kuskohas Helsingis dj tavarri müüakse. kui sa ikka Helsingi või siit lähedalt poiss oled D:
teised võivad ka vastata.
Edit/Delete Message Reply w/Quote
dr3xl
11/02/2008 15:33

itäkeskus
DeeJott
11/02/2008 15:34

lal. a foreal?
dr3xl
11/02/2008 15:44

foreal jah, ma ei mäleta selle poe täpset nime seal itäkeskuses
võib pärastpoole googeldada

kunagi oli helsinkin musiikki ka, aga nüüd vist enam mitte.
DeeJott
11/02/2008 15:58

viisikulmas nägin mingi plaadipoe akna aga taga stantoni mängijat. suht odav oli, belt drive arvatavasti
zenparanoid
12/02/2008 16:38

kesklinnas on selline koht nagu beatstreet vms. Kui sa sellist poodi nagu Beamhill tead siis suhteliselt selllele poele. Viiskulmas see pood on Lifesaver, enamjaolt müüakse seal plaate, equippi on seal vähe. Paar poodi on veel Viiskulma ja Stocki kandis. Ja siis see itäkeskuse pood, nime ei mäleta
zenparanoid
12/02/2008 16:39

Aa ja siis Fazer Musiiki on kõige suurem muusikapood Helsingis, võid sealt ka chekkida
dr3xl
12/02/2008 16:53

streetbeat, asus seal raudteejaama kandis (natuke sadama poole). aga ma seal käisin nii ammu, et ei mäleta, millist gear'i seal müüdi, kui üldse.
zenparanoid
13/02/2008 12:47

Ma käisin seal mingi kuu või natuke rohkem tagasi siis seal ikka oli asju küll. Kui ma ei eksi siis ma nägin mingeid numargi ja stantoni asju seal. Sealt on sitt üldse midagi osta, rõvedalt ülehinnatud
   Post A Reply