::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > Drug wishlist
Pages (12): « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »    
Author
Thread    Post A Reply
teadkyllkes
30/05/2008 14:40

GBL puhul ma saan sellest veel aru.. aga GHB puhul ei või kunagi kindel olla kui konsentreeritud lahust sa tegelikult saad, kui tahes hästi sa oma allikat ka ei tunneks
Edit/Delete Message Reply w/Quote
teadkyllkes
30/05/2008 14:40

sama teema kokaga minu arust - pidevalt inimesed väidavad et ohh ma olen saanud 80 või 90 protsendist kokat, aga kui kindel keegi selles üldse olla saab? eriti eestis

ainus võimalus ENAM-VÄHEM kindel olla on sooritada ekstraktimine ja võrrelda siis koguseid.. aga see protsess ei ole ka kunagi 100% reliable
BREAKtheCORE
30/05/2008 14:50

aga GHB puhul ei või kunagi kindel olla kui konsentreeritud lahust sa tegelikult saad, kui tahes hästi sa oma allikat ka ei tunneks

>kui tead seda inimest kes sellest kindlast allikast tulnud ghbst plörri kokku keetis siis tead ka enam vähem kui kanget teemat saad

sama teema kokaga minu arust - pidevalt inimesed väidavad et ohh ma olen saanud 80 või 90 protsendist kokat, aga kui kindel keegi selles üldse olla saab?

>mitte et ma teaks midagi, aga kui sa saad oma koogi sellesama kilejunni sees milles keegi selle oma kõhus üle piiride tõi, siis saad vist ikka suht kindel olla
BREAKtheCORE
30/05/2008 14:51

niiet, know your source!
Taurus
30/05/2008 14:52

BREAKtheCORE:
Know your Body - Know your Mind - Know your Substance - Know your Source

teadkyllkes
30/05/2008 15:25

BREAKtheCORE:
kui tead seda inimest kes sellest kindlast allikast tulnud ghbst plörri kokku keetis siis tead ka enam vähem kui kanget teemat saad

rõhk sõnal enam-vähem :)

BREAKtheCORE:
mitte et ma teaks midagi, aga kui sa saad oma koogi sellesama kilejunni sees milles keegi selle oma kõhus üle piiride tõi, siis saad vist ikka suht kindel olla

keegi ei saa teada kui kõrge koksisisaldusega need batoonid on, olen kindel et lahjendamine algab juba enne kui kraam kolumbiast välja jõuab, ja olen üsna kindel et need batoonid keeratakse kuskil mujal valmis - kuigi ega ma ka päris kindlalt midagi ei tea

üldiselt ma olen nõus jah et know your source, aga see ütlus ei ole mingi rusikareegel mis igas olukorras kehtiks, kindel saad ainult nii palju olla et saad kvaliteetset kraami kui oma allikat tunned, aga täpselt kui kvaliteetset seda teavad vähesed
unkind
30/05/2008 15:30

teadkyllkes:
sama teema kokaga minu arust - pidevalt inimesed väidavad et ohh ma olen saanud 80 või 90 protsendist kokat, aga kui kindel keegi selles üldse olla saab? eriti eestis

ainus võimalus ENAM-VÄHEM kindel olla on sooritada ekstraktimine ja võrrelda siis koguseid.. aga see protsess ei ole ka kunagi 100% reliable

irw jah. tavaliselt on see % jutt niisama reklaam või juurde panemine, või on siis tõesti mõnedel inimestel mingid erilised repseptorid ninas mis tuvastavad pulbri puhtuse konsentratsiooni. ma arvan, et see esimene variant on veidi tõesem.
BREAKtheCORE
30/05/2008 15:49

rõhk sõnal enam-vähem :)

>no kui sa tahad täpset % teada saada siis ma ei näe muud varjanti kui oma aine mendi narkolaborisse testimisele saata :D

keegi ei saa teada kui kõrge koksisisaldusega need batoonid on, olen kindel et lahjendamine algab juba enne kui kraam kolumbiast välja jõuab, ja olen üsna kindel et need batoonid keeratakse kuskil mujal valmis - kuigi ega ma ka päris kindlalt midagi ei tea

>mul 1 tuttav kukkus väljamaal batoonidega kinni ning mendid testisid aine puhtust ja leidsid tema koogis oli midagi 91-92 prosso puhast teemat

ise ta ütles et see oli suht sama batoonikook mida eestisgi on võimalik saada
Eastsider
31/05/2008 07:14

Ärkasin, kurat, hommikul. Igav. Mis seal ikka, hommikukohvi asemel väike plörr hoopis. Kohe palju huvitavam äraolemine :_D
ELECTRICO
31/05/2008 07:38

Õige, sama siin, varsti tööle.
ELECTRICO
31/05/2008 09:00

Eastsider:
Teadus ütleb, et 2.3 x 1.6, kust sinu info pärineb? See vahe muidugi on, et gbl lendab kiiremini peale kui ghb.

density of gbl (1.13 g/ml)

molecular weight of GBL (86.09 g/mol)

molecular weight of Na-GHB (126.10 g/mol)

Considering 1 mol GBL + 1 mol NaOH converts into 1 mol of NaGHB we have

1 ml GBL * (1.13g GBL/ml GBL) * (1 mol GBL/86.09 g GBL) * (1 mol GHB/1 mol GBL) *(126.10 g NaGHB/1 mol NaGHB) = 1.66 g NaGHB

So 1.66 g NaGHB ~ 1 ml GBL (please check the math)

However, many find the pharmacokinetics of GBL are significantly different from NaGHB with the former acting faster and harder and peaking much more sharply than with NaGHB. This would likely be an important factor when calculating dosages.

Kõik oleneb sellest, kui puhast GBL-i sa saad.
BREAKtheCORE
04/06/2008 09:24

Ma muidu uurisin välja et kui GBList GHBd keeta, siis ühest kogusest GBList saab vähemalt 3 kogust GHBd. Ja see on normaalselt kange plörr, mis hakkab ühest korgistgi korralikult tööle.
ELECTRICO
04/06/2008 16:42

Umbes nii see üks kolmele suhe on.
farmakoloog
05/06/2008 11:02

Eastsider:
Pole vist minu droog see kork, algus oli hea kõik, siis läksime linna, võtsin ühe õlle. Litter muutus tugevamaks. Jõin pool õllet ära, ja vaikselt hakkas sitaks minema olek. Ja päris vittu jäin ka, lambist hakkasin ülekeha higistama, läksin autost välja. Rääkisin mingi inimestega, ise kuidagi toetusin kätega kapoti peale, silm tahtis vaikselt kinni vajuda. Ja siis, ops, hakkas lambist niisitt et 10 sec pärast panin täiega ketti.

palju sa võtsid seda? esimesel korral ei soovitaks üle 1,5ml gbl'i. ise olen igapäevane tarvitaja ja üle 2ml korraga ei tee
farmakoloog
05/06/2008 11:04

ELECTRICO:
eee....mina näiteks joon korgi pealejoogiks tavaliselt õlut. Suurematel jämmidel kulistame korgi peale liitrite viisi viina ja õlut. Rahusteid sööme pärast peale.

sinu (väga ohtlikku) eeskuju paluks küll kellegil mitte järgida
Side Note
05/06/2008 11:49

farmakoloog:
ise olen igapäevane tarvitaja

sinu oma kah ,või...
farmakoloog
05/06/2008 13:14

nojah seda kah
ELECTRICO
05/06/2008 14:57

farmakoloog:
sinu (väga ohtlikku) eeskuju paluks küll kellegil mitte järgida

Ma ei soovitagi seda mitte kellelegi. Lihtsalt ma olen selge näide, et ma siiamaani elan ja pole midagi juhtunud.
Eastsider
05/06/2008 15:45

farmakoloog:
palju sa võtsid seda? esimesel korral ei soovitaks üle 1,5ml gbl'i. ise olen igapäevane tarvitaja ja üle 2ml korraga ei tee

2.3-2.4 :__D Tean, loll tegu, vaatasin, et tavaliselt mingi väike doos ainet ei tee midagi, et teen suure, aga sellega oli natuke teisiti :D
BREAKtheCORE
05/06/2008 22:21

chilli oleku ja üleoleku vaheline piir on üliväike
phibbs
16/06/2008 14:23

mu lähedal maja seinale on igatahes kirjutatud et
keegi serjoooza müüb extaxcy tablette ja number niiet kui keegi tahab siis tulgu uurigu :P

(mis sellest et graffkuulutus juba aasta aega vähemalt sääl :D)
Mierda
16/06/2008 14:28

phibbs:
mu lähedal maja seinale on igatahes kirjutatud et
keegi serjoooza müüb extaxcy tablette ja number niiet kui keegi tahab siis tulgu uurigu :P

(mis sellest et graffkuulutus juba aasta aega vähemalt sääl :D)

mis marki, seda pole kirjas? :D
phibbs
16/06/2008 14:31

heheheeee .... einoooooo kõike marke saab :D ütled ainult mida vaja _D
kain
16/06/2008 15:10

tahaks kolme silmaga ellefanti millel on l6vi saba ja bmw m2rk peal, saab?
phibbs
16/06/2008 15:33

heee no eks peab üle küsima siis :D
drum
16/06/2008 16:02

kuidas see number kõlab siis?:D
Taurus
16/06/2008 18:38

vaevalt trellide taga mobiilid lubatud on:D
phibbs
16/06/2008 22:10

hee irw :D peab minema tsekkima siis maja seina :D
kristjan
21/06/2008 16:12

Kas Rivotrili võib võtta peale antsutrippi?
kain
21/06/2008 18:00

sina ei tohi
   Post A Reply
Pages (12): « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »