::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > Drug wishlist
Pages (12): « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »    
Author
Thread    Post A Reply
Eastsider
01/04/2008 15:52

Opaaaaa, väga hea tripp on käimas praegu, üsnagi sürr värk, mingit iiveldust ega asja pole.
Edit/Delete Message Reply w/Quote
fungus
01/04/2008 15:56

Tuleb, tuleb. :D

AA btw, sa elad Anne sauna juures? Sealtsamast ostsin minagi. :D
BREAKtheCORE
01/04/2008 16:01

tee mahvi peale ja welcome to wonderland :D
Eastsider
02/04/2008 08:29

fungus:
Tuleb, tuleb. :D

AA btw, sa elad Anne sauna juures? Sealtsamast ostsin minagi. :D

Seal jah :D Aga kuradi, väga positiivne trip oli, väga palju naeru ja sõbraga rääkimist, väga LSD tripi sarnane, kuid oli natuke pehmem - oleneb kogusest ka ilmselt. See oli ka hea, et kui olin väsinud ja tahtsin magama minna, siis saingi seda teha, erinevalt happest, millega veel 5 tundi mustreid jälgima ning voodis vähkrema pidin.
fooptool
02/04/2008 11:06

teravpaljakud on ainukesed söögiseened eestis...

=)
ctx
02/04/2008 11:31

i want all of those goodies :D
BREAKtheCORE
02/04/2008 11:50

vot see on alles arsenaaal :D
teadkyllkes
02/04/2008 12:02

irw :D päris üks paberileheke ju :D ja palju muudki head-paremat
Mierda
02/04/2008 13:18

jjjjjjjjõhker laadung ikka xD
kõik kohvrisse ja las vegasesse :D
ELECTRICO
02/04/2008 13:26

Folgile kaasa see kohver!
Mierda
02/04/2008 13:31

njura:
:D just just

mul hakaks suu vett jooksma ja uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii god bless u nende piltide eest:D ja paluks veel:D

N
A
R
X
!
jyrta
02/04/2008 13:39

get fucked
Taurus
02/04/2008 13:53

päris kena pilt jah see laual olev reisivarustus :P
skyzer
02/04/2008 14:38

panin tähele seal üleval laual on SLEEP AID... tundub päris vajalik peale igat ainet mis teex seal lauapealt :D
fungus
02/04/2008 16:34

A Eastsider, sa maomahlad suutsid endasse jätta? Mismoodi tegid neid?
ELECTRICO
02/04/2008 16:42

Maomahlu või?
:D
fungus
02/04/2008 16:44

Irv, MG'd ma mõtlen. :D
teadkyllkes
02/04/2008 17:09

kusjuures mul on selle HBWR-iga ka nii olnud et üks kord vaevled tunde kõhukrampide käes a samas teine kord teed rohkem ja on jumala hea olla terve tripp.. ei teagi millest see kõige rohkem oleneda võib, vbl sellest mida oled sel päeval söönud, mis kõhus on ja mis veres ringleb.. vms
Catastroфиck
02/04/2008 17:10

narko mulle ei meeldi muidu aga kanepitt tahaks küll proovida, hehe
Eastsider
02/04/2008 17:51

fungus:
A Eastsider, sa maomahlad suutsid endasse jätta? Mismoodi tegid neid?

Umbes 2 tundi enne olin söönud siriuse prae, ja absoluutselt ei andnud tunda need seemned, tassikese teed jõin ka, samas sõber vaevles küll päris kõvasti, kuni õige litter peale tuli ja sita oleku ära unustas :D

Kõht läks tripi ajal päris tühjaks, närisime siin paki viinereid ära, maitsesid kuradid eriti hästi :D

Seemned toppisin lihtsalt umbes nii 20 kaupa suhu, närisin puruks ja neelasin alla. Vaatasin, et ei viitsi hakata neid seemneid pesema, ja sõin niisama

Väike tripiraport ka siis:
Nii, koolis oli vaid üks tund, tulin koju, et tellida seemneid, mis ammu meeles mõlkusid. Siis avastasin, et tegelikult see seemnepood asub minu kodust 50m kaugusel. Mõeldud - tehtud, omandasin sealt 6 pakki. Kokku oli kuskil 210 seemet, vähe natuke, kuid okei, ei viitsinud tagasi minna. Närisin siis neid tõpraid ning neelasin alla, kuni otsa said. Otsustasin sõbrale helistada, et äkki liitub ka.
Tüüp oligi nõus, läks tal aega umbes tund, ning seemned hakkasid vaikselt tööle, kuid vaikselt, ei midagi märkimisväärset. Sõin ise ka mingi 35 seemet peale ning läksime poodi, et osta juua. Seal hakkas asi kergelt naljakaks kiskuma, õigemini ma lihtsalt rämedalt irvitasin seal poes. Hakates järjekorda minema kammis see, et mingi mutt lihtsalt jooksis ostukäruga ette, et enne mind saada oma kaup kätte. Siis hakkasin kuulma seda kassamasina piiksumist, samal ajal tuli uksest rahvast sisse, uks kääksus ja masin piiksus, nagu mingi hiiglaslik robot liiguks, sain läbi naeru poest välja ja hakkasime ühika poole kõndima, sest õues oli lihtsalt hea ilm. Passisime natuke jõe ääres, toime oli midagi tugeva kanepi buzzi sarnast, samas sõbral hakkas pask. Otsustasime et lähme ühikasse natukeseks, minul hakkas järjest lõbusam. Sõber aga vaevles kõhuhädade käes, ketti küll ei tõmmanud, kuid oli pikali.
Mul hakkas kerge värvide mäng pihta, sõber aga oli ikka agoonias, otsustasin, et tuleb õue minna. Sõber ei tulnud, ning arvasin, et olengi jälle üksi nagu happe tripi ajal ning tripp läheb putsi. Okei, pohui, kõndimine oli juba päris raske ja normaalsena käitumine ka. Jõudsin koju, mõne minuti jooksul helistas sõber, et tal hakkas parem ja tuleb ka mu juurde.
Tüüp jõudiski, viskasime mõlemad pikali ja siis hakkas tõeline disko pihta. Värvidemäng, hull naer, sulavad seinad, ning laelamp, mis mööda lage suvalistes kohtades ringi chillis. Vägameeldiv. Samal ajal mingid tol hetkel eriti sügavamõttelise vestlused ja eufooria, sest maailm tundus nii kuradi hea lihtsalt. Samal ajal hakkas päike loojuma, kuradi ilusad olid kõik värvid, samal ajal majaseinad virvendasid. Mina nägin, et üks poiss jalutab palliga, jalutusrihm pallil kaelas, sõber aga nägi üldse, et asi on vastupidi - pall on poiskese jalutama viinud. Kuulasime muusikat, vahel muusika aeglustus, siis kiirenes, visuaalid sõltusid muusikast jne, vahepeal ei rääkinud millestki, vajusime mõlemad mingisse individuaaltrippi. Samal ajal oli kõht tühi, niiet otsustasime süüa ära paki viinereid. Kuradi perses, kui head need olid, kuna käis mingi diip trummikolin, siis tekkis täpselt mingi ürgne dzunglis olemise tunne, nagu järaks mingit liha pärismaalase kombel. Tasapisi hakkas tripp hääbuma, ronisin teki alla, rääkisime veel. Siis sõber läks koju. Ma mõtlesin, et niikuinii hakkab sama nuss pihta nagu happega, et magada ei saa ja vahin hommikuni üliväsinuna mustreid - aga oli vastupidi, vajusin koheselt sügavasse unne ning tundsin end täna täiesti väljapuhanuna ning hästi.
uhvo
02/04/2008 19:54

ehhe sal
via on cool :D
Side Note
02/04/2008 22:24

Tundub ,et Eastsideril oli üks mõnus kevadetervitaja -psaihedelik trip :) .Päris huvitavaid seemnekesi siis saab ikka Eesti kaubandusest ka :) ,huvitav mõelda kuidas kunagi tungalterad kogemata inimeste seedimisse sattusid ja neid surmavmürgisteks peeti ,osad tüübid a otsivad ise neid taga -tänapäeval juba lettidelt :D
A mudu kui võrdleksid paberi või senkuga - kui tugev toime oli(näit. need ~50 seemet=1paber /1,5g seent?) ja millepoolest erines neist? Andis ta süvasukeldumiseks ka piisavalt sügavust sisse :) ?
teadkyllkes
03/04/2008 04:44

tungalterad - see on siis ergot? nende koostises sisalduv psühhoaktiivne kokteil ei ole päris sama mis MG või HBWR seemnetes ja sisaldavad tõesti ka mürgiseid ühendeid, mis võivad viia tõsise mürgituseni, mille tagajärjeks võib olla rivi vägagi nasty'sid sümptomeid krampidest gangreenini

http://en.wikipedia.org/wiki/Ergot

tegu siis sugugi mitte lilleliigiga nagu MG ja HBWR, vaid hoopiski rukkiterasid koloniseeriva parasiitliku seenekultuuriga

http://en.wikipedia.org/wiki/Ergotism

nii et loodusliku LSA tripi saamiseks pole see kultuur just kõige soovitavam allikas :) küll aga kasutatakse seda liiki üpriski edukalt LSD sünteesimiseks (ergotamiinist), mille tõttu peaksime ta vastu vist vägagi tänulikud olema :D vana hoffmanngi avastas LSD poolkogemata just selles seeneliigis sisalduvate alkaloidide farmakoloogilist potensiaali uurides
teadkyllkes
03/04/2008 05:27

t3h_m0st:
narko mulle ei meeldi muidu aga kanepitt tahaks küll proovida, hehe

olen isegi aastaid seda meelt olnud (tõsi, see oli küll kõik aastaid tagasi enne kui esimese mõnuainena amfetamiini sai proovitud :P)
teadkyllkes
03/04/2008 05:32

rahulik tripp eastsider :) vedas, et süda pahaks ei läinud (nagu see tihtipeale nende seemnetega kipub olema, kuna sisaldavad ka aineid mis iiveldama ajavad kui väärt komponente sealt välja ekstraktima ei hakka)

mul ikka ei lähe meelest kuidas need asjad koos seentega töötasid, hõõguvaid seinu ja muid taolisi sürre visuaale muude psühhedeelsete ainete (k.a. nende kahe eraldi) all pole nägema juhtunud :) samuti tekkis peldikusse portaal, mis tahtis mind teise dimensiooni imeda kui kusel käisin :D kindlasti tahaks kunagi seda kombot veel proovida, neid LSAsid eraldi tegema rohkem nii väga ei kutsugi peale viimast korda 5 tundi kuskil amsterdami hotellitoa voodis räige iivelduse (ja minimaalse tripiga) passimist.. kui nüüd järele mõtlen, siis peaks mingi 10 või nii neid HBWR seemneid isegi veel kuskil järel olema :D iseasi muidugi kui hästi nad enam töötavad (mingi paar aastakest vist juba seisnud teised)
sistah
03/04/2008 06:28

Re: Drug wishlist

teadkyllkes:
ehk siis milliseid aineid tahaksite proovida :)

foolproofi rahustamiseks siis selline topic :P

mina tahaks:

1. ketamiin
2. DMT
3. oopium ja/või muud opioidid (vicodin, oxy, tramadol jne)

ketamiinist on kyll yledoos siin malaisias, isegi kui ei taha ketakat, siis kuidagi sa seda ikka saad.. ylipopulaarne see siin

ja oopiumit pidime saama siin yxpäev a siis läks midagi nässu
Eastsider
03/04/2008 06:28

Ma ütleks, et need 250 seemet andsid umbes poole Rolling stones happe visuaalidest, kestvus oli väiksem, mindtrip polnud ka pooltki nii hull, kuid see tegi asja isegi paremaks - esimeseks kogemuseks oli too rolling ilmselt liiga kange, sest esimesest kahest tunnist, kui asi täiega töötas, ei mäleta suurt midagi - ülimalt segane ning ei suutnud mõtteid koondada. Selle LSAga oli nii, et kui tahtsid, siis vajusid sügavale oma mulli ära ja visuaalid läksid hullemaks, kui tahtsid, siis suutsid ka vestlust arendada. Tõsi, rollingut tegin ma siis, kui juba pime oli, võibolla ka see aitas kaasa, et seinad rohkem paindusid ja natuke värvilisem oli. Happega oli nii ka, et ega ma eriti midagi teha ei suutnud - läksin näiteks midagi kööki tooma ja siis tuli pilt kuskil suvalises kohas ette, ning tegelesin mingi täiesti lambi tegevusega - olin näiteks teises toas mingi asja kätte võtnud vms :D
phibbs
03/04/2008 09:23

ärge sööge neid mürke see teeb teid hulluks .. kui tahate rahulik kodu-pere inimene olla ja ilusti teleka ees sukke ja kampsuneid kududa siis ei anna see teile naguinii midagi kui teil mingine duracell olek peal on :)
kristjan
03/04/2008 09:56

mhm.. jep. MDMA
Eastsider
03/04/2008 10:39

phibbs:
kui tahate rahulik kodu-pere inimene olla ja ilusti teleka ees sukke ja kampsuneid kududa

Miks küll peaks keegi midagi sellist tahtma :D
   Post A Reply
Pages (12): « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 »