::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > Drug wishlist
Pages (12): « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »    
Author
Thread    Post A Reply
ELECTRICO
29/04/2008 01:08

Ma hääletaksin xanni poolt. Aga kui soovite eriti mõnusat olekut, tehke antsu ja siis sööge mingi paar milligrammi xanni peale. Uskuge mind - hakkab niikuradi hhea, et ei tahagi magama minna!
Edit/Delete Message Reply w/Quote
teadkyllkes
29/04/2008 01:20

unkind:
milliseid senkusid? neid soksi trühvleid ?

trühvlitest polegi midagi viimasel ajal kuulda olnud kahjuks, aga mingid tavalised kuivatatud kuldkübarad liiguvad vist küll

alati on ju võimalus ise trühvlid valmis keevitada :)
unkind
29/04/2008 01:37

ise valmis keevitada? millest sa räägid ;/
teadkyllkes
29/04/2008 01:41

no kui kuivatatud senxid on olemas siis pole ju raske neid shokolaadi sisse aretada või mis :)
Eastsider
29/04/2008 06:43

Mina ei suudaks valida, teeks algul isuga antsu, ning kui hakkab kass ligi hiilima, siis mõned xannid ja wiidi peale.
Taurus
29/04/2008 08:19

weed
unkind
29/04/2008 09:21

teadkyllkes:
no kui kuivatatud senxid on olemas siis pole ju raske neid shokolaadi sisse aretada või mis :)

a jajajaa ses suhtes muidugi, ma arvasin midagi muud.
phibbs
29/04/2008 14:27

m6nus on seda laadi assorti ka kuskil t66juures v6i v6i sugulas ringkonnas lauale tuua ja vaadata siis mis n2gu siiis p2rast degusteerijaskond on kui dimensioon hakkab kergelt moonduma :P
teadkyllkes:

alati on ju võimalus ise trühvlid valmis keevitada :)
GillBates21
29/04/2008 14:35

Eastsider:
Mina ei suudaks valida, teeks algul isuga antsu, ning kui hakkab kass ligi hiilima, siis mõned xannid ja wiidi peale.

oli ju selgelt öeldud et ainult 1 saab valida. igatahes on nüüd juba hääletamine lõppenud.
teadkyllkes
29/04/2008 14:50

kammoon, ära nüüd tõrele :P
teadkyllkes
29/04/2008 14:52

phibbs:
m6nus on seda laadi assorti ka kuskil t66juures v6i v6i sugulas ringkonnas lauale tuua ja vaadata siis mis n2gu siiis p2rast degusteerijaskond on kui dimensioon hakkab kergelt moonduma :P

"mm, those taste good, what's the secret ingredient?" :D
teadkyllkes
29/04/2008 14:53

ei niimoodi naljatleda võib ju küll aga tõsiselt rääkides oleks selline trikk ikkagi väga alatu.. isegi vaenlast ei doseeriks tema enda teadmata mingi tugeva psühhedeelikuga nagu ntx seened või LSD :)
jyrta
29/04/2008 14:55

fun fun
Taurus
29/04/2008 15:58

just just
kõige haigem üldse

tõenäoliselt haiglalaks oleks
Taurus
30/04/2008 08:38

Taurus:
LSD
Ketamiin
Kokaiin

Soovid täitumas veel sel aastal.

Järgmisel reedel saab ühe siit kenasti juba maha kriipsutada:P
Mierda
30/04/2008 10:50

jellesdee?
Eastsider
30/04/2008 10:58

Ma ei tea, mõtlen veel, kuid võibolla teen täna Hofmanni auks kerge LSA reisi :D Set & setting ei pruugi just õige olla, kui kogu ülejäänud seltskond joob ja on täielikult ainete vastane :P
Taurus
30/04/2008 11:29

no siis on eriti mõttetu teha(koos nendega)

Mierda---kriipsutada ;)
Eastsider
30/04/2008 11:50

Tralalallalalaaa :D
Täna hakkame vist hoopis hapet tegema, võibolla söön morning gloryt ka sekka sinna.
Mierda
30/04/2008 12:06

segane? :D:D
BREAKtheCORE
30/04/2008 12:55

hape ja morning glory koos oleksk suht mõtetu IMO

parem lihtsalt rohkem paberit teha, vähemalt on normaalne enesetunne
Eastsider
30/04/2008 13:11

Mul oli gloryst ka enesetunne tip top. Kui kõik laabub, siis algul hape, ja kui trip otsa hakkab saama ning viitsimist ikka veel on siis sinna gloryt peale :D
ELECTRICO
30/04/2008 13:58

Tavaliselt sellist asja ei esine, et happe tripp läheb üle ja kellegil on ikka veel tahtmist trippida, ma vähemalt pole sellist asja kuulnud.
teadkyllkes
30/04/2008 14:02

jep hape võtab alati mentaalselt nii läbi et pigem tahaks massiivselt juua kui edasi trippida.. aga esineb ka erandeid, oleme ka nii teinud et sööme veel mitu korda peale hapet, aga see eriti soovitud tulemust enam ei andnud kuna tolerants tõuseb väga kiirelt, lisaks ei ole selline asi mentaalsele tervisele just kõige kasulikum, ei usu et kunagi korrata viitsib sellist asja (acid binge).. pigem tahaks peale happe tipplaksu möödumist tavaliselt ennast täis kaanida :D
Eastsider
30/04/2008 18:16

Nii ilmselt teemegi, tundub jah loogilisem, see reis võtab ikka päris läbi jep.
kain
30/04/2008 18:18

teadkyllkes:
jep hape võtab alati mentaalselt nii läbi et pigem tahaks massiivselt juua kui edasi trippida.. aga esineb ka erandeid, oleme ka nii teinud et sööme veel mitu korda peale hapet, aga see eriti soovitud tulemust enam ei andnud kuna tolerants tõuseb väga kiirelt, lisaks ei ole selline asi mentaalsele tervisele just kõige kasulikum, ei usu et kunagi korrata viitsib sellist asja (acid binge).. pigem tahaks peale happe tipplaksu möödumist tavaliselt ennast täis kaanida :D

hehe, yks kord l2ks see binge kyll inetuks 2ra a jah, tavaliselt on mul millegi p2rast just rummi j2rgi p2rast keel niiiiiii verel
Katzy
30/04/2008 18:50

noooojaaa:D
GillBates21
30/04/2008 20:14

ELECTRICO:
Tavaliselt sellist asja ei esine, et happe tripp läheb üle ja kellegil on ikka veel tahtmist trippida, ma vähemalt pole sellist asja kuulnud.

minult kuuled nüüd.
ma olin järgmisel päeval juba nõus uuesti proovima, vabalt olekski teinud aga keegi ei võtnud vedu, sest Ramboring tegi oma töö.
Sorri, kui ma

plää, hakka või mõtlema, et äkki see hape tol korral ei töötanudki õieti :o
täiesti ekstreemne nv-s oli see kõik kokku... või äkki hape tegi lihtsalt teiste ainete suhtes ülitundlikuks :S peab uurima täpsemalt :)
Eastsider
01/05/2008 11:52

Heheheeee, see oli ikka ülimalt positiivne kõik. See hape, oli vist sellest pildist, kus on see jalgratas peal, oli küll üsna lahja võrreldes rollinguga, kuid trip ise oli täiesti ulmeliselt lõbus ja hea :D
Algul lambist käis discovery channel, mingi veoautode saade, ja lambist tuli seal mingi 3d animatsioon kus rekka lendas kosmoses tähtede vahel, täiesti hullllll mis naer hakkas pihta ning trip ka koos sellega.

Vedasime lambist toolid välja ja istusime tänava äärde ning naersime, nautisime ümbrust ja jõime õlut.

Lihtsalt kontrollimatu rõõm ja mula, lõpuks genklubis innovatsioonil, ülim muusika, täiesti hull, kui hea oli tantsida happes :D Seal oli veel üks täielik technovikingi koopia, kes raius mingit hullu steppi seal ülimalt vihase näoga, nagu teeks kuskil kaevanduses rasket tööd :DDSiis pärast muidugi linnas kõndimine, kõik ülimalt müstiline, vastutulevad inimesed olid nagu mingid multikategelased. Mingi hetk olime kuskil kesklinna lähedal üsna, istusime trepil ja naersime kontrollimatult, osad inimesed lihtsalt vaatasid meid seal :D

Siis lambist näeme mingid naiste saapad nagu, tegelikult mingi tüüp magas ja need olid hoopis mingit tsikli kaitsmed tal.

Linn oli inimesi täis kõik ja seda sürrim kõik tundus, mingi hetk oli visuaalne pilt täpselt nagu oblivioni mängus või midagi, ulme :D

Vinge. Kui esimesel korral mõtlesin, et kurat, ei tea kas teengi enam uuesti, pole nagu minu jaoks, siis nüüd kergelt hakkan mõistma seda kui tähtsad on inimesed kellega koos teha ning ümbruskond.

Ega sõnadesse ei saagi panna, aga nii palju siirast rõõmu ühes õhtus pole tõesti varem tundnud :)
teadkyllkes
01/05/2008 12:14

tere tulemast siira rõõmu maailma :) LSD on parim!
   Post A Reply
Pages (12): « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »