::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > Drug wishlist
Pages (12): « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »    
Author
Thread    Post A Reply
Taurus
05/05/2008 18:49

http://www.youtube.com/watch?v=cs01Ce2qtpk

George Morel - Lets Take Drugs

hahhahhaha, mis sõnad
9 minutit lihtsalt järjest:D
Edit/Delete Message Reply w/Quote
balticstorm
05/05/2008 19:09

haaah
Eastsider
26/05/2008 17:16

Lähiajal saab kork ära maitstud, eks siis kommenteerin, kuidas on :P
jyrta
26/05/2008 17:30

ei ole huvitunud seni sellest
Eastsider
26/05/2008 17:55

Parem on ka, piisavate korgivarudega on sõltuvus ikka väga kerge tulema.
o-ver
26/05/2008 18:55

ma kujutan veits ette küll, poolene pudel seda oleks, siis muudkui väike mõõdetud lonks pääle ja edasi hahaaa:DD
Aga kuidas sellega tolerantsus tekib? Kiiresti või mitte, kas edaspidi ühest-kahest korgist piisab?
Katzy
26/05/2008 19:09

samas...ei tea..mul on krt ikka peale paari korki koblakas ees ja väsimus peal..
Eastsider
26/05/2008 19:12

Tegelikult seda pudelist ei ole mõtet lonksata, eriti siis, kui puhas on. Dosage curve on üsna järsk. Igatahes üks kodanik raporteeris järgmist:
2 ml - on tunda
3ml päris tugev
3.5l üsna tugev, ärakukkumise äärel
4ml uni, kust üles ei anna äratada.

Need piirid, tõsi, on väga individuaalsed. Tolerantsus väga hull ei pidavat olema, võibolla mingi aja peale vajad kahekordset doosi, kuid see iseenesest ei olegi väga kreisi. Ma ise ei kavatse igatahes mingit tsükkeltarbimist sisse viia, samuti on võimalik, et asi ei meeldigi üldse. Elame, näeme.

GHB kohta ütleb erowid järgmist:
Light .5 - 1.5 g
Common 1 - 2.5 g
Strong 2 - 3.5 g
Can Induce Heavy Sleep 3 - 5 g

Eks GHB kohta teab ilmselt Electrico omast kogemusest palju rohkem rääkida.
Taurus
26/05/2008 19:13

Ma prooviks ka, aga ei saa ikka üle sellest olekust, milles kork eksisteerib ehk siis vedel
Eastsider
26/05/2008 19:17

Kangust on jah üsna raske määrata lahusel, samas pulbritega on ka. Selle asja miinus ongi just fakt, et toimiva ja üledoosi vahe pole just eriti suur.
Qlimaxhardstyle
26/05/2008 19:28

mingi 15 aastane olin sis tegime igaõhtu korki mingi paar nädalat kuni pudel tyhjax sai...ainult head mälestused sellest perjoodist igatahes:D
Eastsider
26/05/2008 19:40

Põhilised asjad vist, mida tuleks tähele panna on:

1. Ärge kurat pange üle ning ärge doseerige liiga kiirelt juurde. Võite küll arvata ja tunda, et kõik on okei, ja küll mu organism hakkama saab sellega. Aga ei saa, ning ongi nokaut.

2. Ärge kasutage koos alko ( ka väikesed kogused) ja rahustite ning muu sarnasega.

Kui asja mõistusega võtta, siis pidi väga mõnus droog olema. Will see... :P

Kui üledoseerimise oht välja arvata, siis peaks tegemist olema organismile üsna kahjutu ainega.
teadkyllkes
26/05/2008 20:06

ilma alko vms rahustite koosmõjuta suht raske end üle panna korgist, uni lööb sind nokauti tükk maad enne kui doos ohtlikuks muutub.. aga alko või muude rahustitega koos korki pannes tuleb küll väga ettevaatlik olla jep
Eastsider
26/05/2008 20:12

Einoh, sellesmõttes küll, et eluohtlikuks ei muutu, aga lihtsalt on sitt näiteks kuskil peol põrandal mõnusasse sügavasse unne vajuda :D 50-60 ml peaks olema toksiline doos, ehk võib ära kooleda. Aga noh, see on ikka päris mitu korgitäit puhast.

Rahustite ja alkoga segamini tehes aga on asjad natuke teised - hingamine võib seiskuda jne. Pole mõtet. Samuti pidavat alkoga vähemalt osadel inimestel see eufooriline osa ära kaduma ja asenduma mõttetu sittolekuga.
o-ver
26/05/2008 20:51

proovi järgi.
Niipalju kui ma mäletan(üpris ammu sai tehtud), siis latõshh oli midagi joogi ja punni vahepealset.
ELECTRICO
26/05/2008 23:35

o-ver:
ma kujutan veits ette küll, poolene pudel seda oleks, siis muudkui väike mõõdetud lonks pääle ja edasi hahaaa:DD
Aga kuidas sellega tolerantsus tekib? Kiiresti või mitte, kas edaspidi ühest-kahest korgist piisab?

Irw, edasipidi võid sa üks-kaks korki korraga panna. Tean inimesi, kes joovad 20 korki päevas. Ise joon õhtu jooksul 8-10. Seda muidugi mitte iga päev, vaid nädalavahetuseti.
ELECTRICO
26/05/2008 23:37

Eastsider:
Tegelikult seda pudelist ei ole mõtet lonksata, eriti siis, kui puhas on. Dosage curve on üsna järsk. Igatahes üks kodanik raporteeris järgmist:
2 ml - on tunda
3ml päris tugev
3.5l üsna tugev, ärakukkumise äärel
4ml uni, kust üles ei anna äratada.

Need piirid, tõsi, on väga individuaalsed. Tolerantsus väga hull ei pidavat olema, võibolla mingi aja peale vajad kahekordset doosi, kuid see iseenesest ei olegi väga kreisi. Ma ise ei kavatse igatahes mingit tsükkeltarbimist sisse viia, samuti on võimalik, et asi ei meeldigi üldse. Elame, näeme.

GHB kohta ütleb erowid järgmist:
Light .5 - 1.5 g
Common 1 - 2.5 g
Strong 2 - 3.5 g
Can Induce Heavy Sleep 3 - 5 g

Eks GHB kohta teab ilmselt Electrico omast kogemusest palju rohkem rääkida.

See erowid võib banaanikoorte keetjatele jääda. See on täielik bullshit, mis sa siin praegu kirjutad.
4ml - uni, kust üles ei ärka ???? irwww, ma alla 7ml ei joo mitte kunagi, üks korgitäis on kuni viimase triibuni 5ml-i ja triiki täis kork on 7ml.
ELECTRICO
26/05/2008 23:39

Eastsider:
Põhilised asjad vist, mida tuleks tähele panna on:

2. Ärge kasutage koos alko ( ka väikesed kogused) ja rahustite ning muu sarnasega.

eee....mina näiteks joon korgi pealejoogiks tavaliselt õlut. Suurematel jämmidel kulistame korgi peale liitrite viisi viina ja õlut. Rahusteid sööme pärast peale.
ELECTRICO
26/05/2008 23:41

null:
a mis tas head on?

A mis savus head on? Ära küsi lolle küsimusi ja jäta meelde, et igale ühele oma.
Side Note
27/05/2008 07:23

ELECTRICO:
Rahusteid sööme pärast peale.

:D
Eastsider
27/05/2008 07:33

Need doosid on ilma tolerantsita ininimestele ning puhta aine kogused. Ei näe küll põhjust, miks puhast müüa, kui saab ka lahjendada :P Aga võibolla te saate puhast, ei tea ju. Lugesin paari foorumit ka, ning 7ml puhast GHBd sisse kütta ei tundu just eriti mõistlik soovitus, eriti ilma tolerantsita.

See alko ja rahustitega koos tegemine. No ei tea. Samas juppide peale ei soovitata ka alkot juua, kuigi tehakse ka seda. Iseasi, kas see midagi juurde annab. Maitseasi ilmselt.

Ja see tekst, kus inimene kirjeldas, mis doos tal mida tegi, see ei olnud erowidist.

Samas, tõesti, hetkel ei räägi omast kogemusest. Räägin siis, kui nädalavahetus käes.
o-ver
27/05/2008 11:21

hahhaaa..Unt tuli tegi asjad selgeks..ma sain kll nati targemaks igastahes
ELECTRICO
27/05/2008 12:00

null:
eh

ma mõtlen.. et mis toime tal on?

Mis toime on korgil.
Füüsiliselt tekib alkoholi joobe sarnane tunne. Pea käib veidi ringi, liigutused jälle vastupidiselt muutuvad äkilisemaks. Kordinatsioon võib tugeva joobe puhul väikse tuikumise kaasa tuua.
Mida teeb kork psüühiliselt. Põhimõtteliselt tekitab ta sul ajus sellise dopamiini plahvatuse, et elu on fucking lill ja sina oled jumal. Ükskõik, mis olek sul on - pohmakas, kass keemiast, lihtsalt sitt tuju, võlad, probleemid naisega - kork sisse ja kõik muutub lilleliseks. Ühesõnaga ta on täielik eufooria droog. Tema põhilisteks headeks omadusteks on veel suurepärane töötegemisvõime ja suhtlemisvõime. Algajad sellest aru ei saa. Alles pärast pikemat kasutamist, kui õpitakse ära, et kork ei ole selleks, et ennast kogu aeg perse kulistada ja siis mingi naise otsas aeleda vaid on võimalik ka niimoodi teha, et käid tööl selle all, suhtled inimestega ja nii edasi. Nagu noored joovad ennast alati alguses alkoholist oksendamiseni, nii ei saa ka algajad korgijoojad selle võludest aru. Lisaks puudub pohmell, alati võid magama minna ja alati maitseb toit väga hästi.
Lihtsalt pikapeale ühel hetkel sa avastad, et ilma korgita ei ole sa enam see inimene, kes olid varem. Sa ei viitsi enam suhelda kaine peaga, sa oled õelam ja siis sulle jõuabki kohale, et sa oled fucking sõltuvuses. Minul õnneks asi veel nii hull ei ole, ärge seda arvake.
swompy
27/05/2008 16:12

ELECTRICO:
Mis toime on korgil.
Minul õnneks asi veel nii hull ei ole, ärge seda arvake.

:D
Catastroфиck
27/05/2008 16:43

türa noh unt, see elõpulause sinu poolt on umbes samahea kui et spiidinarkomaan teeb just mõnusalt jutid ninna, hakkab siis mööda tänavat vantsima ja näeb politseijaoskonda. läheb sisse ning ütleb kohe esimesele politsenikule "ega mina amftamiini ei tarvita, ärge seda küll nüüd arvake."
eev
27/05/2008 18:31

käi otsemaid ühte räpasesse silguhaisusesse kopli litsi vittu.

unt.
Taurus
27/05/2008 19:38

tohoh, kohe sinna vä
ELECTRICO
27/05/2008 21:24

Sind puudutas see?
BREAKtheCORE
28/05/2008 00:10

irw :D
Eastsider
28/05/2008 20:00

Pole vist minu droog see kork, algus oli hea kõik, siis läksime linna, võtsin ühe õlle. Litter muutus tugevamaks. Jõin pool õllet ära, ja vaikselt hakkas sitaks minema olek. Ja päris vittu jäin ka, lambist hakkasin ülekeha higistama, läksin autost välja. Rääkisin mingi inimestega, ise kuidagi toetusin kätega kapoti peale, silm tahtis vaikselt kinni vajuda. Ja siis, ops, hakkas lambist niisitt et 10 sec pärast panin täiega ketti.
   Post A Reply
Pages (12): « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 »