::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > Drug wishlist
Pages (12): « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »    
Author
Thread    Post A Reply
Katzy
28/05/2008 20:02

üüüüleee:D
Edit/Delete Message Reply w/Quote
Catastroфиck
28/05/2008 20:06

soovitaks et kui tegemist ainega mida esmakordselt tegema hakkad, siis olgu tripikaaslaseks tüüp kes on juba ise enne asja mekkinud ja teab kõike head/halba ja oskab veidi õpetussõnu jagada kui võssa minema hakkab
või juba on :P
Eastsider
28/05/2008 20:14

Ja kogu see värk oli 2,3 ml GBList ehk umbes 3,7 ml GHBst. 99% puhas.
Kui üldse kunagi veel teen, siis väiksema doosi. Kui oleks kahekordse doosi võtnud, siis ei taha mõeldagi, mis toimunud oleks.
BREAKtheCORE
28/05/2008 20:19

kust sa sellised võrdlused võtsid?

muidu ma olen näinud küll mis siis juhtub kui terve korgitäie puhast gbli alla kulistada

5 tundi koomat, mille ajal jõuad ennast korduvalt täis ropsida, kusta ja sittuda
Taurus
28/05/2008 20:21

fuuuh
Eastsider
28/05/2008 20:21

1ml puhast GBLi= 1,4...6 GHB. Ei teagi kumb nr on õige.

Dose

A milliliter of pure GBL metabolizes to roughly 1.6g of GHB
wikipedia ütles nii.
BREAKtheCORE
28/05/2008 20:22

minu teada peaks gbl ghbst ikka kordades kangem olema, aga ma täpselt ei tea ka
Eastsider
28/05/2008 20:26

Eks enamasti ongi, sest 99% ghb eriti ei liigu, küll aga liigub GBLi.

Võibolla sai kõht ka liiga täis söödud tund aega enne võtmist.

Eks sai natuke lollisti ka tehtud, et pohui, võtaks kohe sellise tugeva doosi, mis ta ikka teeb :P
Katzy
28/05/2008 20:37

pff mai tea korgist pool teha on ok..mitte liiga üle ja katki ja muidu paha
kristjan
29/05/2008 07:10

ikka yllarisse :)
Eastsider
29/05/2008 07:38

Oeh, täna pole vähemalt pask olla. Eks millalgi uuesti, kuid tsutike vähem :__D
kristjan
29/05/2008 08:31

i wish we had mdma in estonia. se körvaldaks köik alternatiivid mis mitmeid päevi kassima ajavad :)
Eastsider
29/05/2008 11:27

Kuidas nii?
Kui serotoniinivarud ikka täiesti ära kasutada, siis vältimatult lendab kerge depressioon peale.

Otsesest füüsiliselt sittolekust pääseks jah. Head teistest ainetest puhtad jupid on ka sellesmõttes okeid, et järgmine päev ei tunne üldse, et midagi oleks teinud eelmisel õhtul.
kristjan
29/05/2008 11:34

jep.
puhas õigusjuttt:)
Taurus
29/05/2008 12:40

mhmh, ma ei mäletagi krt millal viimati kass külas käis
jääb lootus, et nahkhiirmehed ei kao veel nii pea:D
teadkyllkes
29/05/2008 14:39

Eastsider:
Kuidas nii?
Kui serotoniinivarud ikka täiesti ära kasutada, siis vältimatult lendab kerge depressioon peale.

Otsesest füüsiliselt sittolekust pääseks jah. Head teistest ainetest puhtad jupid on ka sellesmõttes okeid, et järgmine päev ei tunne üldse, et midagi oleks teinud eelmisel õhtul.

see serotoniinivarude ammendamine ei tee muud kui vaid loob veits nukra meeleolu (kui just massiliselt MDMA-d ei tarbi).. kassiks seda küll nimetada ei saa, kass tuleb juppidest tavaliselt sest need on vähemalt või rohkemal määral teiste amfetamiinidega segatud, mis ammendavad lisaks serotoniinile ka dopamiinivarud, see kombinatsioon on juba midagi mida võib depressiooniks nimetada
Eastsider
29/05/2008 15:02

Kusjuures, mul on täpselt nii, et antsust on ainult füüsiliselt sitt olla, ja seda ka vaid natuke. Samas kui sai tihedamalt juppe tehtud, siis mingi hetk avastasin end ikka päris sügaval masenduses ning lisaks need päevad kui eelmine õhtu oli söödud korralikult juppe ja peale joodud, oehhh. Asi möödus, kui hakkasin vähem juppe tegema, nii kord kuus maksimaalselt ja siis ka kuni 2 kuni 4.
Aga eks see erineb, osad surevad julmalt antsukassiga.

Tegin täna korki ka, 1.4 ml seekord, feeling oli päris hea, kui hakkas alla tulema, siis oli natuke imelik, kuid halb küll mitte. Millalgi siis 1.6 või 1.8.
ELECTRICO
29/05/2008 15:54

Krt ma teile õpetan
ELECTRICO
29/05/2008 15:57

Eastsider:
Pole vist minu droog see kork, algus oli hea kõik, siis läksime linna, võtsin ühe õlle. Litter muutus tugevamaks. Jõin pool õllet ära, ja vaikselt hakkas sitaks minema olek. Ja päris vittu jäin ka, lambist hakkasin ülekeha higistama, läksin autost välja. Rääkisin mingi inimestega, ise kuidagi toetusin kätega kapoti peale, silm tahtis vaikselt kinni vajuda. Ja siis, ops, hakkas lambist niisitt et 10 sec pärast panin täiega ketti.

Täpselt see oligi mu võrdluse point, et kuidas noored ennast alguses alkost ropsima joovad.
ELECTRICO
29/05/2008 15:58

Eastsider:
Ja kogu see värk oli 2,3 ml GBList ehk umbes 3,7 ml GHBst. 99% puhas.
Kui üldse kunagi veel teen, siis väiksema doosi. Kui oleks kahekordse doosi võtnud, siis ei taha mõeldagi, mis toimunud oleks.

Puusse paned. 2,3 ml-i GBL-i muutub organismis umbes 5-ks ml-ks GHB-ks.
ELECTRICO
29/05/2008 15:59

BREAKtheCORE:
kust sa sellised võrdlused võtsid?

muidu ma olen näinud küll mis siis juhtub kui terve korgitäie puhast gbli alla kulistada

5 tundi koomat, mille ajal jõuad ennast korduvalt täis ropsida, kusta ja sittuda

Õigus, olen näinud inimesi end täis kusemas ja ise olen langenud koomaunne. Terve kork GBL-i on liiast, kuigi seda on ka tehtud. Ja mite üks kord.
Eastsider
29/05/2008 16:16

ELECTRICO:
Puusse paned. 2,3 ml-i GBL-i muutub organismis umbes 5-ks ml-ks GHB-ks.

Teadus ütleb, et 2.3 x 1.6, kust sinu info pärineb? See vahe muidugi on, et gbl lendab kiiremini peale kui ghb.

density of gbl (1.13 g/ml)

molecular weight of GBL (86.09 g/mol)

molecular weight of Na-GHB (126.10 g/mol)

Considering 1 mol GBL + 1 mol NaOH converts into 1 mol of NaGHB we have

1 ml GBL * (1.13g GBL/ml GBL) * (1 mol GBL/86.09 g GBL) * (1 mol GHB/1 mol GBL) *(126.10 g NaGHB/1 mol NaGHB) = 1.66 g NaGHB

So 1.66 g NaGHB ~ 1 ml GBL (please check the math)

However, many find the pharmacokinetics of GBL are significantly different from NaGHB with the former acting faster and harder and peaking much more sharply than with NaGHB. This would likely be an important factor when calculating dosages.
ELECTRICO
29/05/2008 16:19

Usu, mida soovid.
Eastsider
29/05/2008 16:27

Aga siiski, väide ei ole ju mitte midagi ilma tõestuseta :p

Kui sa sellega mõtlesid, et 2.3ml gbl võib anda võrdväärse litaka 5ml ghbga, siis võib sul isegi õigus olla, sest mul endal kogemus puudub sellesosas. Arvud aga on sellised (mitte et need alati täit tõde näitaks muidugi).
unkind
29/05/2008 22:52

Eastsider:
Aga eks see erineb, osad surevad julmalt antsukassiga.

tõstan käe pusti. :D
ELECTRICO
30/05/2008 01:57

Tõde näitavadki tegelikult ise järele proovitud kogemused, mitte netist loetud teadusjutud. Head öd!
Taurus
30/05/2008 07:18

ja, täpselt nii
kogemus on alati esikohal, sest kõik on ju individuaalne
Eastsider
30/05/2008 07:23

Isiklik kogemus siis, igaühel oma.
teadkyllkes
30/05/2008 14:23

subjektiivsetel teemadel pole mõtet vaielda

samas need arvud võivad tõele vastata, aga metabolism võtab aega ja see teeb juba kogemusliku erinevuse sisse, nii et päris nii vist ei saa kunagi väita et x ml GBL = y ml GHB - kogemuslikust perspektiivist siis

aa ja teine asi veel ka nende kogemuste ülistamisega - kust te üldse teate kui puhast GHB-d või GBL-i te teete et saate nii kindlalt üldse midagi väita? kas konsentratsioon on kuidagi mõõdetud? või see on liiga teadusjutt juba, ise järgi proovides tead kõige paremini?
BREAKtheCORE
30/05/2008 14:32

Know your Body - Know your Mind - Know your Substance - Know your Source
   Post A Reply
Pages (12): « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »