::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Muusika > Infarkt : Interview for Pimpmytechno.com

Author
Thread    Post A Reply
eNix
23/09/2009 10:10

Infarkt : Interview for Pimpmytechno.com

Tere kõigile! pimpmytechno.com suhtles "Airport Jam 09" ja "Prison Rave" ürituste raames Eesti noorima ning andekama DJ-ga ja produtsentiga - Haver Järveoja ehk Infarkt'iga! Vaatamata oma oma noorele eale Haver on juba saanud toetuse sellistest maailma kuulsamatest DJdest nagu Doc Scott, Loxy, Pyro ja muudest ning rohkemast osast Eesti DJdest. Tema lood tulevad välja sellistel labelitel nagu Ammunition recs ja Rock the Dub LTD.

Tere! Palun jutusta sellest, kuidas sa hakkasid muusikaga tegelema ning kuidas said aru, et sinu stiil on just drum & bass ?

Kunagi ma käisin sugulaste juures ja nad kuulasid Pendulum'it, see oli sellel ajal, kui Pendulum oli hästi populaarne. See muusika tundus mulle huvitav ja üks mu klassivend oli juba aasta aega drum & bassi teinud ning tema algatusel hakkasin ma ka proovima.

Miks sa valisid endale sellise nime nagu "Infarkt" ?

Mäletan, kuidas me istusime koos sõbraga minu juures ja lihtsalt täiesti juhuslikult tuli selline pseudonüüm mulle pähe, aga arvan et DJ nimi ei ole niivõrd oluline, loeb mida ja kuidas sa teed.

Kas sa õppisid DJ-mist ning produtseerimist ise või keegi aitas sind selles ?

Minu sõber, kes mind drum & bassi viis, aga hiljem hakkasin juba ise erinevad foorumeid ja tekste lugema kus sain kasulikku infot.

Sa oled juba päris kaua muusikat mänginud ja kirjutanud, kuidas sa arvad, kas sa oled oma kindla stiili juba leidnud ?

Päriselt arvan, et ei. Ma alustasin darkstep-ist, siis liikusin ma techno dnb peale ja praegu on minu muusikal palju mõjutusi techno, industrial ja isegi clownstepi helidest.

Mis sind mõjutab või inspireerib muusikaga tegelemiseks ?

Hea muusika, narkootikumid, industriaalühiskond, mõnusad bassi helid, A - Rühm, eksperimenteerimine soundidega ning head naljad.

Sa oled selle aasta Airport jam'i DJ konkurssi võitja, kuidas sa otsustasid selles osaleda ?

Ma tahtsin juba eelmine aasta APJ-l mängida, aga nüüd kui selline võimalus tuli, ma ei mõelnudki ja kohe proovisin.

Kas olid kohe kindel, et võidad ?

Ega ma väga kindel ei olnud. Minu jaoks oli väga hea üllatus, et ma olin zhürii lemmik.

See ei olnud muidu su esimene esinemine, kas sa võid nimetada veel üritusi, kus sa mänginud olid ?

Jah. Olen esinenud sellistel üritustel nagu Mass Hysteria 1-3, Crime Scene, Hard Knocks of Drum & Bass (Estonian second best indoor event 2007 - Estonian drum & bass awards), Waypoint @ Klaipeda jne.

Kuidas sind APJ-l võttis rahvas vastu ?

Arvestades seda, et mängisin esimesel päeval kella 19.00-st oli üllatavalt palju rahvast selle aja kohta.

Mis sul plaanides on ? Tulevased projektid, võib-olla reliisid jne ?

Praegu üritan ma oma lugude mixdown-id paika saada. Hetkel on ees vaid kahe minu loo reliis Rock The Dub LTD alt järgmine aasta.

Võime siis sinult mingit uut kõlamist oodata ?

Jah, kindlasti, ideid mul on.

Millega sa tegeled vabal ajal, kas on sul veel mingid hobid, huvid jne ?

Kogu mu vaba aeg kulubgi muusika tegemisele.

Ja sinu soov lugejatele ?

Ostke mu lugusi ! lol

Suur tänu sulle !

Infarkt'i promomixi saab siit

Tracklist:

Evol Intent & Eye - D - Rock n Roll vox
1. Evancitipation - Hell Dog (unsigned)
2. Gremlinz - Frankie Gunns (Renegade Hardware)
3. Andy C & Shimon - Mutation (Remix) (RAM)
4. Anode - Spread (unsigned)
5. Bad Company UK - Grunge 3 (Dieselboy, Karl K & Kaos remix) (Human Imprint)
6. Lucio De Rimanez - Happy Animals (unsigned)
7. Gravity Zero - Eruption (unsigned)
8. Hallucinator - Blood Feast (Mindsaw)
9. Lucio De Rimanez - To Be A Robot (unsigned)
10.Current Value - Intruders (?)
11.Limewax - Unknown (?)
12.Dylan - Crimson (Position Chrome)
13.Evol Intent & Eye - D - Rock n Roll (Evol Intent)
14.Infarkt - Blinn (unsigned)
15.Isotop, Kaiza & Shots - Relay (unsigned)
16.OTM - Disobediance (Evil Beats)
17.Greyone - Haarp (First Version - Not to be released)
18.OTM & Infarkt - Cestode (unsigned)
Eye - D - Hells Basement vox

Infoks: www.myspace.com/producerinfarkt
www.pimpmytechno.com

Ja see on hetkeks kõik, kuna varsti paneme uued intervjuud ja artiklid ylesse, jälgige meid.
We will pimp you!
(c) pimpmytechno.com
Edit/Delete Message Reply w/Quote
DeeJott
23/09/2009 16:53

norm, läpparis see lahe programm, mis ise lugusid mixib. endal ei jää muud üle kui niisama passida ja tarka nägu teha D:
drum
23/09/2009 17:36

milleks ise vaeva näha :D
Infarkt
23/09/2009 17:43

päris nii see ka ikka pole, ainult tracklisti panen enne paika ja siis kohapeal panen kokku
Side Note
23/09/2009 19:03

oh, lausa kirjutab muusikat? vägev
Infarkt
28/09/2009 14:53

bump
deformaze
28/09/2009 19:41

drugs !