::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > Klapid

Author
Thread    Post A Reply
VINYL3886
05/09/2010 16:01

Klapid

Mis vahet on Technics RP-DJ1200 ja Technics RP-DJ1210(väljaarvatud välimus) ?
Edit/Delete Message Reply w/Quote
ELECTRICO
05/09/2010 17:28

Kohe kindlasti oskan väita, et väljalaskenumbri erinevus kümne ühiku võrra.
VINYL3886
06/09/2010 15:34

see aitas küll välja
dr3xl
06/09/2010 15:59

niipalju, kui ma aru saan, siis ega mingit erilist vahet ei ole. kõrva järgi tundus, et 1210'l on veits uuemad, tsipa puhtama saundiga kõlarid sees (aga võin ka eksida - 1200 sattus mulle pähe mingi aastake tagasi viimati). pluss krussis juhe.
moose
06/09/2010 18:15

oi kuidas ma igatsen krussis juhet... tõeline pain in the ass on see peo ajal..
VINYL3886
06/09/2010 18:26

Olen lugenud, et Sennheiser HD-25 klapid on väga hea heliga, hea isolatsiooniga ning vastupidavad.Praegu olen dilemma ees, kas võtta Technicsid või Sennud.
Tuttaval olid kunagi Technics RP-DJ1210 klapid - mulle tundus et isolatsioon neil eriti hea pole.
Omal praegu Sennheiser HD280, millega kuulan kodus muusikat ning millega mängin ka plaate.Vot nendel klappidel on hea isolatsioon, aga kui 2 kanalit korraga mängivad siis tekkib kahtlane müra kuidagi, ma ei tea võibolla on see minu kõrvade viga.
Technicsite ja Sennude hinna vahe on ka üsna suur - 1500 kr .
dr3xl
06/09/2010 19:49

ütleks, et sirge juhe nagu 1200l on hullem - tänu sellele mu 12 a vanad klapid ära lagunesidki, et kord astusin sinna peale või jäi ta kuhugi taha kinni. krussis juhtmega seda muret pole. isolatsiooni kohta ei oska öelda, mulle technicsi pakutavast täitsa piisab.
VINYL3886
06/09/2010 20:13

dr3xl:
ütleks, et sirge juhe nagu 1200l on hullem - tänu sellele mu 12 a vanad klapid ära lagunesidki, et kord astusin sinna peale või jäi ta kuhugi taha kinni. krussis juhtmega seda muret pole. isolatsiooni kohta ei oska öelda, mulle technicsi pakutavast täitsa piisab.
nojah, hea on profi arvamusi/kogemusi lugeda :) Eks vaatab/mõtleb veel millised valin .
Aga 1. Allen & Heat Xone XD-53
2. Pioneer HDJ1000
3. Technics RPDH1200
kohta oskad plusse/miinuseid välja tuua, Mark ?
dr3xl
06/09/2010 20:31

1. ei ole proovinud
2. tundusid alguses natuke imelikud, sest ei surunud nii tugevalt kõrva peale nagu technicsid. aga oma töö tegid ausalt ära. minu meelest on technicsitel ja sennudel madalamat otsa rohkem ehk siis saund on mu meelest neil natuke parem.
3. http://www.panasonic.com/consumer_e.../compare_hp.asp selle järgi otsustades on vahe selles, et dh-l pole nahast kotti kaasas, aga tal on uuem kõlarimudel, mis rohkem sagedusi välja mängib. ja midaiganes see "splash proof design" tähendab, aga tundub, et dj1200 on natuke robustsem ehk siis tõenäosus, et need katki lähevad, on dj1200 puhul väiksem.
VINYL3886
06/09/2010 20:39

dr3xl:
1. ei ole proovinud
2. tundusid alguses natuke imelikud, sest ei surunud nii tugevalt kõrva peale nagu technicsid. aga oma töö tegid ausalt ära. minu meelest on technicsitel ja sennudel madalamat otsa rohkem ehk siis saund on mu meelest neil natuke parem.
3. http://www.panasonic.com/consumer_e.../compare_hp.asp selle järgi otsustades on vahe selles, et dh-l pole nahast kotti kaasas, aga tal on uuem kõlarimudel, mis rohkem sagedusi välja mängib. ja midaiganes see "splash proof design" tähendab, aga tundub, et dj1200 on natuke robustsem ehk siis tõenäosus, et need katki lähevad, on dj1200 puhul väiksem.
Hea hea...panen kindlasti kõrva taha.
   Post A Reply