::estonian drum'n'bass forum:: ::estonian drum'n'bass forum:: > ::estonian forum:: > Jutunurk > Exstasy...?
Pages (302): [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... Last »    
Author
Thread    Post A Reply
-=Px=-
28/06/2004 19:18

Exstasy...?

Tere.
Ma siiralt loodan, et taoline teema pole keelatud... kui on siis oleks ta mõistlik kinni panna.
Igatahes küsimusi ja vastuseid selle aine kohta [Exstasy aka. Komm] võiks siia postitada.
Kuidas siis hindate seda ainet? Äkki mõned vingemad "tripid" jne.
Ise pean aga uhkuse/häbiga teatama, et pole olnud juhust seda ainet ise järgi proovida. Oleks see mõtekas, millist kahju ja mõnu too pakub?
Tänan.
Loodan, et ma nüüd kellegile valesti silma ei paistnud.
Edit/Delete Message Reply w/Quote
Feral
28/06/2004 19:20

draags are bääääd...mmmkay??
Feral
28/06/2004 19:22

tglt pole ise proovind, aga sõbrad räägivad, et pidudel ilma selleta ei saa...
hmmm..huvitav, ma olen väga hästi hakkama saanud ilma...
ani
28/06/2004 19:30

saab küll!
muf
28/06/2004 19:32

kunagi ka ei saand ilma narkota pidudel...õnneks üle läind see hullus...eriline energiapomm...vehid hommikuni nagu idioot...muu pole üldse oluline:S...üldiselt kui muusika mida peol mängitakse meeldib siis pole mõtet tarvitada.
Chilli-Pi
28/06/2004 19:47

jep. sama siin. ei tarbi aastaid peale muusika midagi. kuigi järele olen proovind kõik peale LSD, kuna mulle aitas juba sellestki mida selle tarbimine sõpradega tegi.... ja minusugune, kellel katus niigi viltu, oleks see vist päris ä keerand. nüüd ei viitsi sellest isegi enam mõtelda. e kogemused on negatiivsed. vabsee ei sobi minu iseloomule. tekkis soov üksi olla, mass häiris, vastupidiselt teistele.
ali qiller
28/06/2004 19:48

suht mürk asi on extacy originaalkoostisena ja kunagi ei või teada mis selle pilli sees tegelikult on mis müüakse(parimal juhul mingi ebainimlik kogus kofeiini ja tauriini põrkad samamoodi ringi ja maks ja magu kannatavad hullumoodi)

kõik see jutt on suht teoreetiline ja minu kesiste teadmste põhjal kirjutatud
Feral
28/06/2004 19:50

Chilli-Pi:
jep. sama siin. ei tarbi aastaid peale muusika midagi. kuigi järele olen proovind kõik peale LSD, kuna mulle aitas juba sellestki mida selle tarbimine sõpradega tegi.... ja minusugune, kellel katus niigi viltu, oleks see vist päris ä keerand. nüüd ei viitsi sellest isegi enam mõtelda. e kogemused on negatiivsed. vabsee ei sobi minu iseloomule. tekkis soov üksi olla, mass häiris, vastupidiselt teistele.

kas sa jagaksid meile ka infot, mida tegi LSD su sõpradega?? siis teame, mis meid võib ees oodata.. :D
Chilli-Pi
28/06/2004 19:51

5+
Chilli-Pi
28/06/2004 19:51

rrr.. see nii pikk teema
-=Px=-
28/06/2004 19:52

Sõpru on mul palju kes tarvitavad... isegi selliseid kes kuskil "korteri läbudel" viskavad mõned kettad sisse. Ise kiidavad ja räägivad igasugu lugusid selle kraami kohta.
btw. mul üks sõber soovis LSD-d proovida, äkki Chilli-Pi oskad sa mulle anda soovitusi millega hoiatada oma sõpra?
Chilli-Pi
28/06/2004 19:54

hullumaja kinnine osakond on ehk siis kõige karmim näide. või krt seda teab.... üks tüüp istub Indias vanglas, niiet see on hullem. kuumust 40C ja 60 matsi ühes ruumis. tõeline geto.
Feral
28/06/2004 19:55

saab palju uusi sõpru :D
Chilli-Pi
28/06/2004 19:59

väga tugev iseloom peab olema. muud ma ei ütle. võib tekkida eluaegne paranoia... oleneb mida ta tripi ajal näeb. igaüks näeb aga oma maailma. kes viimast filmi mida nägi, kes gta'd, või raamatut.... aga enamus siiski pole enam nad ise. melanhoolia võib jääda püsivaks sõbraks
Chilli-Pi
28/06/2004 20:01

no ja india on üldse üks odavaim droogimise kohti maailmas. peaks süstlavennad kõik sinna saatma tasuta. politseil vähem tööd siin
delic
28/06/2004 20:03

selliste juttude jaoks on teised kohad, mida ma ei hakka nimetama :D
ali qiller
28/06/2004 20:03

LSD kohapealt niipalju: ühest doosist piisab, et aju hakkaks endale uusi inputouput seadeid otsima. ühel ajahetkel aju teeb valiku ja ongi konstantne laks(loe: vegetable) käes.
Feral
28/06/2004 20:04

miks siis siin ei või rääkida...
Chilli-Pi
28/06/2004 20:06

ennetamistöö ju :P
-=Px=-
28/06/2004 20:14

LSD-d soovitaks teha peale 21 eluaastat! Nimelt selleks ajaks on inimese psüühika juba väljaarenenud ja ajul on seda "valetpööret" juba keerulisem sooritada...
Feral
28/06/2004 20:17

-=Px=-:
LSD-d soovitaks teha peale 21 eluaastat! Nimelt selleks ajaks on inimese psüühika juba väljaarenenud ja ajul on seda "valetpööret" juba keerulisem sooritada...

##hidden##

sa nagu propaks :D

ma ei soovitaks üldse teha...
Chilli-Pi
28/06/2004 20:18

:D
ali qiller
28/06/2004 20:42

õigus on küll et noorem organism on tundlikum mürkidele aga kui on tegu niivõrd kange ainega, et eksimus doseerimises on väga kerge tulema (ja see on kümnetes ja sadades kordades) ei ole vanuses küll mingit pääseteed.

edit: ja pööre toimub siiski natuke primaarsemates funktsioonides mis juba enne sündi paigas (meeled) kui psüühika peamiselt paljunemisega seotud osa.
sistah
28/06/2004 21:02

ei no ma ytlex et xtc võib kyll järgi proovida, siis tead ise kas tahad veel teha v mitte :P hihihi
ali qiller
28/06/2004 21:36

hmm peaks tsüaniidi proovima äkist maitseb heasti...
unkind
28/06/2004 23:08

tsüaniidi saab ainult korra teha. ;)
Feral
28/06/2004 23:11

rohkem pole vajagi, siis peaks maitse korraks kätte saama :P
ali qiller
28/06/2004 23:55

meenutab lugu sellest tüübist kellel oli ensefaliit ja läks arsti juurde jutuga, et hallukad segavad autojuhtimist.
Heategija
29/06/2004 00:09

minu mõtted droogidest

see lugu, et paberist 2 a hiljem flashpacki ajal tee kaheks läks on rohkem linnalegend.. olen seda juba aastaid tagasi kuulnud. aga muuseas pidi ell kuni 40 aastat veres olema!! ja sõjaväkke kaa ei pea minema kui seda proovind oled :D

siin tuleb reaalsest elust üks näide, mis juhtub just sinuga, kui sa mängid tugevate jõududega....

aastal 99 tegi üks just ülikooli astunud noormees, kes polnud enne keskkooli lõppu ühtegi narxi teind, paberit. ta tegi neid poole kaupa ja pidas seda ohutuks. fann oli niikaua kui kuuendal nädalal, kuuendal tarbimisel, sõitis ta katus lihtsalt ära ja ta viidi hullarisse, kus ta viibis kinnises osakonnas ligi pool aastat. peale seda on ta veel korduvalt vaimuhaiglas istunid. ta hakkas saama süste, mis pidi teda normaalsena hoidma, kuid hallukad tulid tal ikkagi siis kui juhtus. mingi hetk oli ta isegi ühiskonnale ohtlik ja võis kellegi vabalt niisama kasti lüüa.

kui ta kuskil seltskonnas viibis siis ta ei suutnud suhelda. ta mõistis umbes pooli asju, mida keegi talle rääkis. ise ütles ta aegajalt täiesti seotuid lauseid. kuna ta on väga "haritud" ja "räägib" põhiliselt skandinaaviamaade mütoloogiast, teadusest, raamatutest ja ajaloost, siis tundub nagu ta sobraks pidevalt oma mälus. ta mõte töötab põhiliselt ainult selle informatsiooni põhjal, mis ta ajju salvestus enne "trippi", kuid ta ei suuda neid mõtteid loogilises järjestuses sobival kohal esitada. lisaks on ta omale välja mõelnud terve hulga kujutletavaid sõpru, kellega ta koos "mediteerib".

u pool aastat tagasi lõpetas ta süstide saamise ja peale seda ei tunne ta ka oma sõpru ära. ta kõne on täiesti seosetuks muutunud. ja selline on ühe 24a noormehe elu...

ma loodan, et see pikk jutt paneb nii mõnegi inimese mõtlema selle üle, mis riski te võtate "maailma-parima-tunde" pärast. see kogemus on nii unustamatu, et kui sa korra teed, teed seda veel, kuni märkad, et su elu on muutunud, ja hirmuga mõtled - kas see on tõesti droogidest.. mälestus elli tripist jääb igavesti su mällu.

ja xtc...

see on niisama pask. esimesed korrad on lõbus ja energiline, kuid varsti tunned, et ei piisa ühest junnist ja sööd kaks ja kolm ja neli ja kõvemad vennad isegi 15. ma olen sellest pasast suht-koht kaua eemal olnud, kuid tunnen ikka veel teatud isu selle vastu. ja põhi loobumise põhjus oligi hetk kui ma sain aru, et on toimunud mingi muutus mu organismis ja mõtlemises. kui seda piiri mitte märgata võib juba hilja olla. 5 aastaga hakkavad hambad pidevast kommitamisest ära "sööbima". vaadake järgmine kord reivil kõvemate kalbasside hambaid... näete ise. peale selle on veel tohutud parakad, neerud ja maks on putsis igast lisanditest, millest ketas pressitud on, kass muutub väljakannatamatult pikaks ja nii sugu kui ka töövõime kaovad. varem või hiljem tuleb sellest nigunii loobuda. parem siis juba varem, sest hiljem ootab sind ees ainult must ja üksildane SURM.

ah mis ma räägin.... droogid on tglt head

:D
Feral
29/06/2004 00:17

tark jutt..... muuseas, ega see "noormees", kellest sa rääkisid juhuslikult sina ei ole?? :D
   Post A Reply
Pages (302): [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... Last »